Atatürk' ü korumak ve arkasında durmak boynumuzun borcudur! Siz de tepkinizi ortaya koyuyor musunuz?

Biz türkmen soylu Türkler olarak onu daima koruyup arka çıkacağız .

Ona laf edenlerin ne olduğu belli, Türk olmadıkları belli. Bu bizim görevimizdir.

Siz de tepkinizi ortaya koyuyormusunuz aksi cins tiplere ?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli laf çarpma derdindeler,yahu arkadaş sevmiyorsan niye sürekli Atatürkle ilgili şeyler yazıyorsun değil mi :) Adam kendiyle çelişiyor,ben sevmediğim kişi hakkında konuşmam şahsen.Ayrıca gizli diye laf etmişsiniz buyrun açık gizli değil ne oluyorsa sanki gizli olunca.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Be Hey Dürzü

Ne ararsın Allah ile aramda!...

Sen kimsin ki orucumu sorarsın?

Hakikaten gözün yoksa haramda

Başı açığa niye türban sorarsın?

Rakı, şarap içiyorsam sana ne.

Yoksa sana bir zararım, içerim.

İkimiz de gelsek kildan köprüye,

Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim

Esir iken mümkün müdür ibadet?

Yatıp kalkıp ATATÜRK´e dua et.

Senin gibi dürzülerin yüzünden,

Dininden de soğuyacak bu millet

İşgaldeki hali sakin unutma.

ATATÜRK´e dil uzatma sebepsiz.

Sen anandan yine çıkardın amma

Baban kimdi bilemezdin şerefsiz.

Neyzen TEVFİK

0|1
    0|0
  • haklısın özellikle bektaşi türkmenlerin sahip çıkması lazım atatürke en azından

1|2
    0|0
  • Boynumun borcudur.

1|2
    0|0
  • Hakaret olarak bırak dostumu düşmanıma bile hakaret ettirmem, ama bir kişinin hataları varsa da koruma kanunları filanla ört pas etmem. Neyse hakikat onu söylerim. Ve ben bizzat Türk'üm. Hatırlarsınız okul kitaplarında bir zamanlar malum şahıslar neticesinde maymundan geldiğimiz bile yazılıyordu. Demek istediğim o ki okul kitaplarındaki bilgiler doğruyu yansıtmayabiliyor. Hakikatın peşine düşmek lazım.

0|0
    0|0
    • Madem gizli yorumları kapattınız siz de görünür olun bakalım... Bu çifte standart niye?

• ben sevmiyorum sevmedigim yonu ise kisiligi ve yaptiklaridir

Canakkale savasinda meclis acilirken yani cumhuriyet kurulassiya kadar hep din iman Allah muhabbeti yapmis ve cumhuriyet kurulduktan sonrada o dinine sahip cikanlari hep muhalefet olarak gormus cok eziyetler cektirmistir

neden dillendiriyorum bunlari sebep su kim olursa olsun dogrusuda olur yanlisida egrilerin icinde dogru soz goze batar hep

0|0
    0|0
    • Arkadaşım Atatürk düşmanlarının yaptığı propaganda, Atatürk Cumhuriyetin ilanından sonra kendi cebinden para verip Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır adlı şahsa Kuran'ın tevsir ve mealini yazdırdı. O zamana kadar kuran sadece okunuyordu. Geçenlerde bir din adamı Kuranın İlk ayeti "İkra"=Oku dır. Anlamaya gerek yok sadece okuyalım diye idda etmişti. Atatürk bu tür din adamlarına ve Cumhuriyete karşı çıkanlarla mücadele etti. Namaz Kılmayanların katli vaciptir diye fetva verenler var.

• gulvadlex kemaliz cok derin bir kavramdir mustafa kemal de cok derin insandir bunu yuzeysel bilgilerle tartismak anlamsiz

cumhuriyet tarihini bu gun ku ogretim sistemi ile ogrenmek sacmalik bence

mustafa kemal budizm gibi bir sistemi turkiye ye monte etmek istedi ama tutmadi

mustafa kemal kendi beyninin idrak ettigi , kendi dusunceleri ile bir din olusturmak ya da olusturdiklarina inanan bir toplum olmasini istedi o yuzden 1 gecede harf devrimi yapti bir derin bir mevzu dusun derim

• Atatürk'ü sevmek zorun değilim sevmiyorum buna yapacak birşeyim yok ama bü ülkeden ekmek yiyen her insan saygı duymak zorundadır.! Her ne sebeple olursa olsun Atamıza ne laf ederim ne de laf ettiririm.

0|1
    0|0
    • gördüğüm zaman gerekli uyarıyı yapıyorum , bu açıklamayı yapmamın sebebine gelirsek insanların milletimize değer katmış kişilere en azından saygı duyulması gerektiğinin bilincine varmasını sağlamak , bayan atarlı umarım anlatabilmişimdir .

• atatürkte bir insan evledıdır fazla kasmaya gerek yok doğrular ve yanlışlar insana mahsustur fikir özgürlüğü diye bişey var yanlış olduğunu düşündüğün fikre kızıyorsan senin sorunun

1|0
    0|0
    • Bu site de fazla eleştiriyorlar put filan demeleri ne ya, insanın tepesini atıyorlar ,

• sen bu ülkede türk milliyetciliği yaparsan en çok atamızı üzersin ! hanımefendi

0|0
    0|0
    • Koruyorum sadece korumakdamı suç

• ben Türküm ama asırlar öncesi Atalarım oradan türedi yani , demek istediğim , Türk olmayanlar zaten sevmiyorlar zorlama yapmıyoruz bu konu üzerinde ama biz korumalıyız diyorum . Saygı bile duymayanlar var saygı duymalılar . Atatürkün soyuna da bakarak yorum yaptım. Korumak boynumuzun borcudur bu yüzden . Milliyetçilik yapmadım , hem Türk olmak için illa Oğuzlardan gelmen gerekmiyor eğer senin üzerinde öyle bir algı oluşturduysam eğer.

• :) ben sana burada çok güzel yazı yazarımda :D yoruma karakter sayısı yetmez ;)

• hayır koymuyorum

bir fikirle yıkılacaksa o fikir saten saglam degildir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nankör insan çok yapacak bir şey yok.

1|2
    0|0
  • Atatürk'ün bizim korumamıza ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Sevmeyenin karakterine kalmış birşey.

0|2
    0|0
  • Kimi sever kimi sevmez.Tercih meselesidir.Fatih Sultan Mehmet'te Atatürk'te atamdır diyebilene Türk diyorum ben..

0|4
    0|0
    • sultanlarla pek bir aram yoktur.

• sen osmanlıyı sevmiyorsan, inkar ediyorsan, ozaman bende senin türklüğünden kuşku duyarım. bayan soran kişi...

• Türklerin tarihi osmanlıyla başlamadı, hem buradan sevip sevmediğim'in kaanatine nasıl varıyorsun onu anlayamadım , bazıları gibi yeni osmanlıcı kesilenlere gıcık oluyorum.

Yükleniyor...