Oyunuz hangi partiye gidecek ?

Malum seçimler yaklaştı, sizler oylarınızı hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ya da boşa mı atacaksınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar, sizden rica ediyorum, cevaplarımızı saygı çerçevesinde verelim.

Ve diğer partili üyeleri rencide edici yorumlardan kaçınalım.Teşekkür ederim.

0|2
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Oyum ilçede Saadet Partisi'ne, büyükşehirde Ak Parti'ye.

Chp'nin ne kadar çirkefleşebileceğini hem gezi olaylarında hem de 17 Aralık sürecinde gördük.

Mhp'den de bir yenilik, bir aksiyon göremiyorum.

Saadet Partisi, çünkü ne kadar iftira atılsa da bunlar ispatlanmış (kayıp trilyon), siyasi operasyon olduğu ortaya çıkmıştır. Ayrıca Saadet partisi, Ak Parti'den önce bu ülkede belediyecilik alanında çığır açan partidir diye düşünüyorum.

Ak Parti, çünkü 17 Aralık'dan önce sol partiler tarafından bu güne kadar yapılmamış yatırımların kat kat fazlasını yapabilmişler, 17 Aralık bunun bir rant kavgası olduğunu açıkça ortaya koymuştur.

1|6
    0|5

Erkekler Ne Diyor 25

• Müslümanım Atatürk'çüyüm hiç bir parti sempatizanı değilim, sanırım Chp ye vereceğim.

7|6
    1|7
    • @mavi al o zaman link

• Mavi yobazı defol git yorum yapma müslüman dediklerinin neler yaptığı ortada ama paralel yapı derler komplo derler sizde hüloooggg dersiniz. Bu ülkede islam akp den öncede vardı dinimiz için kimseye ihtiyacımız yok.Chp nin üzerine atılan iftiraları burada yazıp günaha girmeyin.

• Kesinlikle chp.

7|8
    2|9
  • CHP kesinlikle oyları bölmeye niyetim yok.. AKP'nin alt edilmesi lazım bu seçimde ve tek çare CHP.

6|7
    4|8
    • Mhp de olabilir oda yakın hemen hemen, Belki açık arayı kapatır.

Bu arada ben kararsızım halen.

• Unutmayın herkes konuşmalarıyla kendi karakterini sergiler.Düşünceli aydin bir insan karşı tarafada saygı duyar ve tartışmaya mahal vermez!

• Chp

5|7
    1|8
  • Chp

6|6
    4|7
    • bak geliyorum senin yorumuna cevap veriyorum onun yorumuna kendi yorumumda cevap veriyorum.

bir insanın bana gt kılı ya da gerizekalı deme fikrini kendinde buluyorsa onu yetiştirene sorması gerek.

kufur etmedim.etseydim öyle etmezdim.

• peki öyle anlamak istiyorsan sen bilirsin.

• Mevcut Siyasilere ve partileri değil Oy'umu .. Poğumu bile vermem. Alayı Yüzsüzlüğün, yalancılığın ve imansızlığın önde gideni. Ne ayıp biliyorlar, ne de yüzleri kızarıyor. Ne haysiyetleri var, ne de onurları... Bu millet bir Kapak yapar alayına.

KS de siyasetin konu edilmesine karşıyım. !

0|1
    1|3
    • Alet ettiğimiz yok ! Cevaplamasaydın !

• Sorunun içeriğini çarpıtıp, kendini öne atmaya çalışıyorsun.Düşünceni söyler paşa paşa gidersin.Seni kasan ne bu kadar?

• Neyin ön planına çıkacağım ki? bir ön mü var? Sadece Türk milletinin Siyasi hali maybunları yarılcasına güldürür bir durumda ona sinir oluyorum.

• Akp nin karşısında en güçlü kimse ona atacam yeter ki gitsinler artık ama maalesef : link

4|7
    1|9
    • CHP olmalı o seçim bence

• Aynı kişinin başbakan olması seni niye rahatsız ediyor. Çocuk oyunu mu bu?

"Sen çok ebe oldun, biraz da ben olayım" gözüyle mi bakıyorsun?

Kollektiflerin düşünen bir beyni olsaydı, kaba kuvvetle değil düşünceyle, fikirle savaş verirlerdi...

• Bu ülkede 2-3 dönem iktidara gelen herkes padişahlaşmaya diktatörleşmeye başlıyor. Ama beni üzen o değil yapılan hırsızlıklara " Çalsın ama çok şey yaptı yani " " öncekilerde çaldı " gibi laflar söyleyen gerizekalı sürüsünün olması beni üzen..

• Ya açıkcası gecenin bir yarısı böyle bir sorman çok abes kaçmış sonrada argo kullanmayın saygı duyun diyorsun cogu insan siyasi konuda kendine hakim olamıyabiliyor böyle degilde anket halinde sorsan bir sorun olmazdı. Gel gelelim benim oyuma ben gezi parkına kadar akpye vercem diyordum daha sonra sansürdür yolsuzluktur biraz olsun gözüm açıldı ya mhp ya chpye vermeyi düşünüyorum varsın onlar götürsün azcıkta

3|2
    2|4
    • Soruyu sormamın zamanlamayla ne alakası var?Kişiler kişisel görüşlerine saygılı olmayı beceremiyorlarsa, bu benim değil onların suçudur.

• İyi o zaman olacaklar katlan ne diyim

• oy moy yok kimseye.akp ye kesinlikle yok zaten

1|3
    0|2
  • Oy sandığını ayaklarıma getirirlerse belki kullanırım.

3|2
    1|4
  • hepsi aynı b.k bana göre. oy kullanmıyorum.

3|1
    2|3
  • Anasını Kovaladıklarımın Partisine oy vereceğime.Chp-Mhpye verim daha iyi bide hepar olabilir.

1|3
    0|3
  • MHP onuru yeter gururu yeter

4|2
    1|6
  • chp ya da mhp

1|2
    0|3
  • akp

1|8
    8|10
    • insanların fikrine saygı duyamıyacak kadar ezik bir sistemi secmem

siyasi bilgisi g.t kılından öteye gidemeyen insanların fikir den cok edepsizlik yaptıgı bir insan sadece gerici bir yobazdır.

o laflarını git anana söyle sen.

• şu berk soysal sığırıyla tartışmaya girmene üzüldüm vaktine yazık üstad, bu lavuğu ne zaman görsem ya bir islama karşı provoke içinde ya insanların siyası görüşüne karşı. Ne laftan ne tarihten ne bilgiden anlar bu denyo kendisi çok zeki insanlarada kendi inandığının doğru olduğunu kabul ettirme çabasında konuşur konuşur gider muhattap olmamakta fayda var.

• akp saadete vermem insanların özgürce yaşamasından yanayım bu ülkede hem insanlar müslümandır hemde atatürkçüdür bunu mahveden akp hükümeti gitsinde ne olursa olsunnn

1|5
    1|7
  • Adalet ve kalkınma partisi.

1|8
    8|9
  • Karanlıklar ampulle değil hilalle aydinlanacak MHP

4|2
    2|6
  • akparti tabiki bu dönem inşallah %50 yi geçicez ve herkezin görüşüne saygılıyım

1|6
    4|10
    • En güzeli bu işte, görüşlere saygılı olmak.

• Borusan öncelikle chp li falan olmadığımı belirtiyim. Yok şunu yaptı bunu yaptı diye koskoca hırsızlığı görmezden geliyorsunuz yazıklar olsun size..

• o kadar yapılanı göremiyosun da çaldığını nerden gördün gözünlemi gördün ne biliyosun çalıyomuş yav bırakın nasıl bu kadar kör olabiliyorsunuz ya nasıl bu kadar cahil olabiliyosunuz ya sizin ytacak yeriniz yok

• AK PARTİ

.

1|7
    8|9
  • ben kendi partimi kuracağım bir sonraki seçime kadar

3|1
    2|4
  • Yeşil parti.

0|0
    0|4
  • türkiye komünist partisi'ne vereceğim.

1|2
    5|6
  • Gururla söylüyorum TKP liyim...

1|2
    3|7
  • hepsine basacağım

1|1
    5|6
    • o zamanda akpye gidiyormuş oy dikkat et

• ha pardon nickini görmeden yorum yapmısım ben takıl sen kafana göre

• kanka o nasıl olacak bir anlatsana pastadan alınan dilim eşit mi dağıtılacak yoksa hepsi bir partiye mi dağıtılacak

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...