Istanbulda kütlürel yerler

Arkadaslar istanbula geliyorum haftaya yurt disindan, bana marjinal güzel yerler í söylerseniz sevinirim

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kültürel yerler tamam

Marjinal yerler deyince işler karışmış sanırım..

Ne tür bir etkinliğe gitmek istiyorsunuz?

Ya da etkinliğe gitmek istiyor musunuz?

Konser, seminer, sergi?

Tarihi mekan?

Fotograf sergileri, enstalasyon vs

Tavsiye edeceğim dergi: İstanbul time out

Ve bulabilirseniz mutlaka! İstanbul art news ( instagramdan da takip edebilirsiniz )

İstanbul'daki bir çok kültürel mekan, sergi etkinlik hakkında bilgi verir..

Pera müzesini

Beyoğlu salt'ı

İstanbul modern'i ziyaret etmeyi unutmayın..

0|0
    0|0
  • Marjinal, hmmm...

Taksim, İstiklal Caddesi ya da Fatih, Çarşamba... :)

Çarşamba'nın, özellikle İsmail Ağa'nın şöyle güzel bir yanı var. Bir kaç defa gittiğimde şahit oldum. Sokağa girip tam köşeyi dönerken karşıdan sakallı cübbeli hiç tanımadığın bir adamla karşılaştığında sana hemen selam verip gülümsüyor ve geçip gidiyor. Marjinal bir yer :))

0|0
    0|0
  • Altunizade Kültür Merkez inde en iyi ülkemizde en iyi manzaralardan fotoğraf sergileri vardı. 2 hafta önceydi. Sanmıyorum ama bu haftada devam ediyosa gör derim.

0|0
    0|0
  • Adalar guzeldir. hem eski konaklari hemde kendi florasi sebebiyle.. samatyada ve kucuk ayasofyada ve unkapani balat arasinda eski istanbuldan esintiler duyabilirsin. Cihangir cafelerin bol oldugu bir semttir. moda yesilkoy florya sahili cok guzeldir. ortakoy ve bebek eglence yeri bakimindan istanbulun elit yerleridir. ulusparki bogazi izlemek icin guzel bir tavsiyedir. ki uskudar kiz kulesi ve uskudar korulugu hem bogazi izlemek hemde kafa dinlemek icin iyi bir tercihtir

0|0
    0|0
  • Esenyurt ve Bağcılar çok marjinal semtlerdir..

1|0
    0|0
  • yıldız parkı

beyoglu

pierre loti

kız kulesi

ayasofya

sultanahmet

cemberlitas

yerebatan sarnıcı ve daha bir dünya yer var

0|0
    0|0
  • Marjinal yer mi? :D

0|0
    0|0
  • gaziosmanpaşa, kasımpaşa, bayrampaşa ve esenler

0|0
    0|0
  • ben istanbula geldiğimde direk boğaza gider çekerim havayı

0|0
    0|0
  • taşbaşı hacı husrev balat .d

0|0
    0|0
  • Dünya güzeli Istanbul'a mı gelecekmis. Haftaya çok şanslı biri olacağım seninle aynı şehrin havasını soluyacagim.

0|0
    0|0
  • benim evime gel :)

0|0
    0|0
    • göt çenene gurban türk erkeğinin sembolü insan

• lan bunun yüzünden türk erkeğine abaza diyorlar işte olum ne adamsın ya istanbulda yaşıyon abaza geziyon

• insanda az mizah yeteneği olur ... evet doğru yazdım olur ama (insanda) berkay başka yerlerim farklı sert cisimlere benziyor incelemek istersen söyle ...

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbul çok marjinal zaten.(Hep marjinal kelimesini cümle içinde kullanmak istemişimdir.)

0|0
    0|0
  • Timeoutistanbul'u bir karıştırın kendinize göre mekanlar bulursunuz sanırım. Soru çok mu eski bilemedim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...