Arkadaşlar üniversite tercihleri nasıl oluyor ?

Arkadaşlar üniversite tercihleri nasıl oluyor ? yani gitmek istediğimiz üniversiteyi kaçıncı sıraya yazmamız gerekiyor ?

1|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bır soru sormadır bu ? Ne demeek kaçıncı sıraya yazalım ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• başa yeni açılan bölümleri yazıyorsun, sonra puan sırasına göre diğer bölümleri sıralıyorsun.. öyle biliyorum..

0|0
    0|0
    • ben ilk tercihimde en çok istediğim bölümden başlayarak sıtralamışdım ama yanlış sıralamışım. üstteki bölümün puanı alttakinden düşükse alttaki otomatik olarak geçersiz oluyor ben o yüzden son tercihime girebilmiştim :)

• Eee herhalde birinci siraya yaziyorsun. Iyimisin abi?

0|0
    0|0
  • sıralaması sıralamandan iyi olanları ve tabi istediğin şeylerse en üste tabiki

0|0
    0|0
  • SENCE? bir tahmin et bakalım en çok istenilen üni. başa mı yazılır sona mı :D

0|0
    0|0
    • sen ne güzel ezidin az önce beni ya :D

• ahahha yok canım ne haddime ama öyle yani tabikide ilk sıralara yazıcaksın en çok istedikleriniii ^^

• bi uzman vardı tvlerde konuşan, o bana en üste yaz demişti. puan farketmezmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kılavuzdan kodları tercih listesine giriyorsun..onaylıyorsun en sonunda ösym ye ulaştı diye yazı çıkar..

diğer sorunun cevabı, başarı sırana ve isteğine göre sıralama ama yüksek puanlıdan düşüğe doğru olması bence en mantıklısı başarı sırasını baz al puanı değil

0|0
    0|0
    • yani şimdi diyelim x şehrinde ki üniversiteyi istiyorum ve x şehrindeki üniversiteye puanım yetiyor ozaman o x şehrini başa mı yazıyorum ? ve o x şehrini kesin tuttururmuyum ?

Yükleniyor...