Nasıl iyi bir iş bulunur

illa referans illa deneyimmi olması gerek

illa güzel mi olmak gerek

kaç yere başvurdum beni begenmiyorlar ya deneyim gerektirmeyen işte bile beni begenmiyorlar

nasıl işe girebilirim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ayni seyleri bende yasadim okulu bitiridim herkes tecrube dedi akraba yok adam yok ben iki universite mezunuyum 4 yildir markette mal atiyorum 80 aldim kpssden atanamadimda Allah buyuk ac kalmiyorum ama 30 yasima geldim hala ewlenemedim diye ailem baski yapiyor offf cabm sikildi yine fazla dusunmemek lazim Allah her zorluga bir kolaylil verir

0|0
    0|0
    • ben uzun süre ayakta kalamıyorum o yüzden market olmuyor bana

bende kssden 79 aldım ama torpille giren kişi gördüm torpillilerden bize sıra gelmez ki

gizümle girmesem torpille girdi demem kız kss puanı olmadan girdi bana ailem diyor o çalışkan mış beceriklimiş işini bilirmiş bunun torpille ne alakası var ailesi torpill buldu devlet dairesinde memur biz kaç yldır kssye giriyoruz olmuyor o kpsssiz işe girdi düşün havası süper bide der ben kendi çabamla girdim yalana bak ben hakkımı helal etmiyor

• Valla Allah nasip eder insallah etmesede acimizdan olmeyiz ya cok kafaya takma akisina birak

Erkekler Ne Diyor 5

• girişken olacaksın birincisi deneyimli olacaksa

herkes deneyimli arıyor ben bir yerde calısmadan nasıl deneyimli olabilirim diyerek topu onların uzerine at

illa guzellik olmasına gerek yok zekiysen önemli olan yapılacak iştir guzelliğin için işe alacaklarsa orda calısma

yırtıcı ol rahat ol taırların nazik olsun.kimseyide ciddiye alma işinide duzgun yapıyorsan aranan eleman olursun

0|0
    0|0
    • girişken degilim

nasıl olurum

çok zeki de sayılmam

• peki ben ne yapabilirim

ben öyle çok zeki girişken degilim hatta bildigim bir şeyde bile acaba yanlışmıyım diye korkuyorum

öyle olmak çok kötü ama benim çevrem çyle sen bişey bilmiyorsun falan oluyor ancca bir şeyler yaparak kendimi gösteririrm ama iş bulamıyorum

• inandıgım seyi ben asagıda söyledim.

inandıgın gibi yasamazsan yasadıgın gibi inanmaya baslarsın

inanacaksın ve yapacaksın.cevrenin sana ne dediğiyle yasarsan hep cevrene ayak uydurmak zorunda kalırsın .zincirlerini kırmak istiyorsan fikirlerin olmalı

düşünürken hep bir kenarda eğer sözcugun daha olsun

• 1. Si iyi bir referans.

2.si sizi gözüne kestiren bir patron

ama en temiz olanı

3.sü TORPİL!

0|0
    0|0
    • referans yok

işe almıyorlar ki atronum olsun

torppil desen hiç yok

• ailem evlen diye ısrar ediyor iş bulamazsam evlenicem gibi ama istemiyorum

sonra üniversite mezunyum tahsili düşük bir adamla evlenmekten korkuyorum

iş bulsam herşeyle baş ederimde şuan işsizim herşeye boyun egiyorum susuyorum

• Hangi üniversite hangi bölüm hangi derece? Bunlarda iş konusunda + sağlar.

• ne mezunusun ? ne tarz bir iş arıyorsun

0|0
    0|0
  • şansın varsa kamu sektörü dene

0|0
    0|0
    • şansım yok ols a neden çzelde çalışayım

• ne mezunusun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.