Sizce neden insanlar tarafından umursanmıyorum?

size kendmi anlatayım fiziksel olarak güzel bir kız değilim çevremdekilerden farklı birimiyim bilmiyorum bir kitap ya da film hakkında oturup karşımdakiyle saatlerce konuşabilirim rock müzik dinlerim nadiren diğer türlerle ilglenirim her şakaya gülmem insanları incitmemek için elimden geleni yaparım ama onlar beni defalarca kırarlar bende onlara dönüp ne cevap verebilirim nede kırıldığımı söyleyebilirim sonrada kendimi kahrederem keşke ona birşeyler söyleyebilseydim diye herkese bir şekilde yardım ederim ama bir ortama girdiğimde umursanmam söylediklerim dinlenmez vs bu anlattıklarımıda göz önünde bulundurarak neden insanlar tarafndan umursanmadığımı söylermisiniz ve ne yapmalıyım artık bende arkadaşlarım olsun istiyorum bana değer veren birileri olsun istiyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iyi özelliklerini koruyarak doğal davranmaya devam et bence. Seni olduğun gibi beğenen arkadaşların da olur, biraz çevreni genişletmeye ve değiştirmeye çalış. Daha kaliteli ortamlara katıl. Düzgün insanlar kimseyi öyle defalarca kırmaz veya dış görünüşünden dolayı dışlamaz.

1|0
    0|0
    • Gül için teşekkür ederim. Dilerim iyi insanlar karşına çıkar

Erkekler Ne Diyor 3

• günümüz ortamında cinsellik ve afedersiniz y*vş*kl*k yaygın olduğundan açık kişiliğiniz de buna eklenince dikkat çekmemenin bir hayli normaldir

1|0
    0|0
  • bence özelliklerin güzel , bir foto atarsan daha sağlıklı yorum yapabiliriz , güzelliğin hiç mi yok , boy kilo kaç

1|0
    0|0
    • boyum 1.55 44 kiloyom

• yok kötü değil tiple ilgili değil davranışlarınla ilgili olabilir eğer hiç arkadaşın yoksa tabi ama bu zamanda hiç kimse birbirini umursamaz beni çaok fazla kişi umursamaz bende onları umursamam olur biter fazla ilgi bekleme akrabalar bile bu zamanda birbirlerini umursamıyor hatta birbirlerinin evine gitmiyor. maalesef bu sadece senin sorunun değil

• guzle degilsen zekanla efendiliginle dikkat cek emin ol bu seni daha iyi hissedirecktir sma yasin kucuk zamana birak azcikda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni çok iyi anlıyorum, arkadaş edinmek gerçekten önemli. Arkadaş edinmek için özellikle kafa dengi olmak lazım, kafa dengi olman sonucunda bir sürü arkadaş kazanırsın, çevren genişler. Büyük ihtimalle etrafındakiler seni hiç sesini çıkarmadığın hiç saf görüyor. Kendini onlara kanıtlaman lazım fakat bu o kadar kolay bir şey değildir. Eğlenceni, komikliğini ve var olan tüm kafa dengiliğini ortaya koy! Onlar da sana yaklaşacaklardır emin ol. Bu şekilde bir sürü çevren olur. Önemli olan davranışlarının düzgünlüğüdür. Ama arkadaş kazanmak için de farklı biri rolü oynama. Seni sen olduğun için sevsinler...

1|0
    0|0
  • Umursadikca üzülen sen olursun cicisim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...