Evlenmek için tercihiniz Türk mü yoksa Yabancı mı?

Türkse neden yabancıysa neden?

Türkse Türktür ama yabancıysa hangi milletten? :D

Kafiyeler de uydu resmen şiir gibi. Benden de iyi şair olur hani :P

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Müslüman saa her ülkeden olur

0|0
    0|0
  • burdakilere sorma hepsinde Rus merakı var

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0
  • türk- müslüman olmalı

0|0
    0|0
  • Tabiki türk ve müslüman.

0|0
    0|0
  • müslüman olması önemli

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0
  • adam gibi adam olsunda ne olursa olsun

0|0
    0|0
    • Onun da bir tarifi yok maalesef. Yani adam gibi adam nedir? Bilen yok bulan hiç yok :)

• çok fazla zekiyim efendim o yüzdendir :D biri birşey diyince 10 dakika ne dedi bu diye düşünürüm olmadı sözlüğe bakarım :D

• :)) oda iyimiş

• Ben Türk değilim ama Türkle evlenmek isterim.

0|0
    0|0
  • Fark etmez bana göre

0|0
    0|0
  • Yabancı karı isteriz

Mümkünse isveçli ya da fin

0|0
    0|0
    • Lez misin yoksa bayan nickinde yazdığını unutan bir adam mı?

• Lezbiyen değilim herkese sormadın mı? Erkek olsam yabancı karı isterdim

• Yok karı diyince şüphelendim acep erkek mi diye. Herkese sordum ama kız diye belirtmedim. Yani bayansan yabancı erkek olarak düşün

• Türk olsun.

0|0
    0|0
  • yabancı olmasın

0|0
    0|0
  • Tercihim Türk tür öncelikle

Ama eğer bir aşk varsa dini dili rengi ırkı hiç fark etmez.

0|0
    0|0
  • bence ınsan kendı kulturunden bırıyle evlenmelı hatta ikisinin memleketi de aynı olmalı.türkiyede şehirler arası çok fark var türkle evlenmek daha iyi diye bı yorum yapılamaz kafalar uymayabılıyo cunku.öyle olcaksa yabancıyla evlen daha iyi.benım tercıhım sana yaramaz ama yabancıyla evlenıceksem bu zenci olurdu:)

0|0
    0|0
    • Zenci hakaretmiş siyahi denecekmiş :) Bu arada bir bayan için asıl mesele siyahların rengi değil başka birşeyin aşırı büyüklüğü. Bi Türk kızı sanmam ki dayanabilsin

• Sanal dünya ateist dolu, saygılar.. Ama lütfen Müslüman olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• türk ya da türk asıllı yani azeri türkmen vs sebebi yarın birgün allah göstermesin savaş çıkarsa aynı tarafta olman, atıyorum yarın birgün bir savaş çıksa sende ingiliz, rus, fransız vs evli olsan ne olacak kadın demez mi ya da erkek ben kendi milletime karşımı duracağım diye, müslüman olmasıda önemli tabi mesela ramazan ayında oruç tutuyorsunuz ama gayri müslim eşin olsa ne olacak? bir müslüman oruç tutmasa bile tutana karşı saygılı olur...

0|0
    0|0
    • Yok aslında saygılı olan çok var

• kardeşim benim amca oğlu rusyada yaşıyor arasıra yanına gidip kalıyorum ruslar öyle söylenilen kadar abartılan kadar türkleri sevmiyorlar bizi barbar zanneden kişiler bile var! ha hepsi aynı değil tabi iyileride var ama genel olarak sıkıntı olur, isviçre falan zaten çok kötü insanlar yabancılarla muhattap olmuyorlar,

• Sevdiysem milliyetini önemsemem, zaten bu Türkmüş, Çerkezmiş, Anglosaxson muş çok saçma geliyor, hepimiz insanız sanki farklı bir türmüş gibi ayrım yapmaya gerek yok.

Ama illaki bir millet söyle diyorsan Japon, Çin, Kore, Polonya, İskandinav kızları acayip hoş geliyor vede italya + fransa taraflarındakiler

0|0
    0|0
  • japon olması benim için en hayırlısıdır

0|0
    0|0
  • gönül bu kime konacagı belli olmaz:)

0|0
    0|0
  • Bu konu da insan ayrımı yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Türklerde aradığım karamelize tadı bulamıyorum..

0|0
    0|0
  • müslüman olan her kızla evlenirim sıkıntı olmaz ırk fark etmez müslüman olması yeterlidir benim için

0|1
    1|0
  • Sanki yabancı gök den yağıyor Türk olsun 81 ilimin vilayeti bana yeter

0|0
    0|0
  • Turk olsun Turk iyidir.

0|0
    0|0
  • kalbim kimdeyse

0|0
    0|0
  • turkler iyidir

0|0
    0|0
  • kiz arkadasim bosnak , almanca konusuyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...