Yabancı şarkıcılar ne zaman kliplerinde kadınları kullanmaktan vazgeçecekler.

Yabancı şarkıcılar kliplerinde seksi kızları oynatmaktan ne zaman vazgeçecekler.Mesela bir şarkı var beğeniyorsunuz ama sırf klibinden dolayı mp3 olarak indirmek zorunda kalıyorsunuz çünkü bikinili seksi kızlar var ve bu yüzden başkalarının yanında açamıyorsunuz.Önceden bikinili kızlar sadece dans ederlerdi şimdi ise kıvrat hareketleriyle kalçalarını sergilemeye başladılar peki 10-20 yıl sonra ne olacak o zaman artık çırıl çıplak izleyeceğiz onları.Niye hep bunu yapıyorlar şarkılarınn daha fazla izlenmesi için yapıyorlar diyeceksiniz ama millet g*t görmekten bıkmadımı artık.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes bunlara sanat gözüyle bakıyor. Oysa 8ilmiyorlar ki bunlar insanlara sapkınlık ve seks'i aşılıyor. Birkaç yıla kalmaz insanlar yoldan çıkar , tecavüzler artar , saygı ve ahlak kalmaz. Mesela shakira feat rihanna nın klibi !

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim aynen.Bence 10-15 yıla kadar artık çırıl çıplak kadınları oynatacaklar klipte yani öyle bir hal alacakki bikinili kadınlara kapalı diyeceğiz.

• Bunlar yüzünden gelecekten korkuyorum. Hak verdiğin için teşekürler

Kızlar Ne Diyor 2

• evet berbat

0|1
    0|0
    • hemde çok berbat yani şarkıyı katletmekten başka bir şey dğeil.

• e türklerdede var bu sen hiçmi powertürk izlemiosn

0|0
    0|0
    • Onu da yazcaktım da Türklerde kalça sergileme henüz gelmedi daha.

• Her kliptemi dansöz var ayrıca dansöz zaten onun mesleği Arap ülkelerinde bile var yani neden bahsediyorsun sen ben normal klipte oynayan kızlardan bahsediyorum.

• o klipteki kzlar dans edio sadece . sevişmekte kareografilerinde vardr :))))

Erkekler Ne Diyor 1

• İslamdaki cariyeliği ve kadın haklarını gerici gözüyle bakan toplum, kapitalist sistemin kadınları kullanmasına modernlik gözüyle baktıkça hiçbir zaman...

0|1
    0|0
Yükleniyor...