'Açlık Oyunları'nı izlediniz mi?

Kitap serisini okudum çok beğendim uzun zamandır filminin çıkmasını bekliyodum birazdan sinemaya gidicem filmi izleyen varsa yorum alabilir miyim dostlar yada kitapları okuyan.

Güncellemeler:
Arkadaşlar güncellememin kusuruna bakmayın :D Filmi izledim gayette beğendim kitapla çok benzer yönleri var birkaç küçük ayrıntı dışında tam benim kafamda ki filmdi ilgilenenlere çok teşekkür ettim.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kitabı okurken bunun uyarlaması kesin çekilmeli diye düşünmüştüm. nitekim; güzel, keyif alarak izledim.

1|0
    0|0
    • Evet benimde aklımdan geçen ilk şey oydu bunun filmini yapsınlar ya demiştim.

Erkekler Ne Diyor 6

• kitap serisini okuduysan gitmeni tavsiye ederim.. bende gittim eleştiriler çoktu filme karşı eleştirilere kulak asmayıp gittim filme fazla pişman da olmadım gittiğime( her ne kadar kitaptaki bazı güzel bölümlerin filmde yer almadığını görsem de..;)

1|0
    0|0
    • Zaten kitaba birebir uyarak film yapmıyolar genelde ne kadar çok benzerlik varsa o kadar iyi gideceğim bende :)

• en iyisi birazdan gidiciğim zaten :)

• peki iyi seyirler sana..;)

• kitabını okudum çok güzel ama filmi aynı tadı vermicektir.bazı kısımları kesiyolar filan hoş olmuyo :) bunun filmini izlemedim ama bir gün adlı romanı okuyup arkasından filmini izlediğimde bende bunlar olmuştu :)

1|0
    0|0
    • Evet genelde öyle oluyo hayal kırıklığına uğruyosun ama fragmanda çok benzer yerler olduğunu gördüm güzeldir umarım.

• biraz açar mısın!

0|0
    0|0
    • Açıcak bişi yok açlık oyunları filmini izlediniz mi? yeni vizyona girdi.

• Daha güzel olabilirmiş ama izlenmeli diye düşünüyorum. İzlerken keyif aldım.

0|0
    0|0
    • Nereleri kötü olmuş mesela?

• Kitabını okumadım ama şu aşağıdaki şahıs çok gaz verince dolay olarak bende beklentiler yükseldi. Abraz'a sorarsan sana daha iyi anlatacaktır. Selamımı da söyle :D

• güzelmişş

0|0
    0|0
  • ilk iş izleyeceğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• açlık oyunlarını bende okudum gzldi..bence filmide gzlolr..:)

0|0
    0|0
  • İnşallah daha başlıcam kitabına :(

0|0
    0|0
  • kitabına başlamıştım da sonra yarım bıraktım, ama gidicem sanırım.

1|0
    0|1
Yükleniyor...