Zemzem suyunun yok olmasi.. sizce ? ( detaya gelin )

Zemzem birlesik mi yazilir yoksa ayri mi bilemiyorum yanlisim varsa affola.. gorev aldigim yere bir ogretmen geldi kuran hocasi , laf lafi acti konu zemzem suyuna geldi .. ve bana zemzem suyu cennetten gelmedir ictigin zaman yok olur vucudunda dedi.. gunde 2 litre zemzem ic tuvalet ihtiyaci duymazsin cunku vucut yok eder onu dedi.. sadece zemzem ic normal su icme bobrekler kurur dedi .. he dedim gectim ama simdi aklima takildi bunun dogruluk payi nedir bilen var mi ?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru ve birçok konuda bilimsel olarak da kanıtlanmış durumda. Bunu kanıtlayan da el ehzer gibi islami universiteler değil , avrupa universitelerinin deneyleri . Zemzem suyunun kaynağı bulunamadı , ve ne kadar alınırsa alınsın seviyesi asla değişmiyor ve o kadar hacıya yetiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğrudur dostum hatta zemzem senin yeme ihtiyacını bile karşılıyor kısmen..

Tabi gerçekten zemzem suyuysa

1|0
    0|0
  • Bana bir hoca sen 1 hafta yemek yeme 1 bardak zemzem iç açlığın gider demişti. Hafif aç karnına 1 birdak zemzem içince karnım şişti ve tuvalet ihtiyacı gerekti. Zemzemin 1 damlası 100 doğal su damlasına bedelmiş. İnternetten bakabilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğru ve bilimsel olarakta kanıtlandığını duymuştum terleme yoluyla çıkıyor vücuttan. Böbreklere kadar gitmiyor

1|0
    0|0
  • evet zemzem suyu vücuttan idrarla değil terle çıkar

1|0
    0|0
  • duymuştum.. asıl mesele sürekli nerden bulcaz :)

1|0
    0|0
  • Kıız ilk defa senden duydum vallahi :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...