Samanyolu tv kapatılmalı mıdır ?

Tamam basın özgürlüğü olsun diyoruz ama

son günlerde iyice taraflı yayın yapıyorlar ve dini kendi isteklerine göre kullanmaya çalışmaları çok üzücü.

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Peygamberi ışık süzmesi olarak tanıtıp, kamyonetin arkasında ki tahta koymak...

Bir silahın namlusundan çıkan merminin yönünü, bir çakıl taşı ile değiştirmek...

Ve daha sayamadığım bir yığın saçmalıklar serisi..

Adamlar içki içmiyor bunu biliyorum lakin neyin kafasıdır bu çözemedim.. Hacı misi ile mi kafayı buluyor bunlar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Atv kapatılsın bence. Tamamen akpnin elinde. Zaten inkar da etmiyorlar.

0|3
    1|3
  • Dini yayınlar yapmayı bıraksınlar da kapatılıyor mu kapatılmıyor mu beni ilgilendirmez.

Ama yeterki islamiyeti ne dizilerine ne de yaptıkları tüm yayınlara karıştırmasınlar.

0|0
    0|0
  • ailem Şefkat tepesiz yaşayamaz

0|0
    0|0
  • Basın özgürlüğü var kapatılmasın

0|1
    0|0
  • Kapatsnlar ama kapanmadan helak olurlar uçtular bunlar hu huuuu

0|1
    0|0
  • Bence kapatılmasın.İstemeyen izlemez, vermek istediği cevabı bu şekilde verir.

0|0
    0|0
  • kapatılmasın :)

0|1
    0|0
  • kesinlikleeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Samanyolunda fetullah gülene muhterem diyorlar çok gülüyorum :D

1|1
    0|0
  • Daha düne kadar AKP nin yandaşı olan STV şimdi çıkarı olmayınca baltacı oldu hayır kapatılmamalı herşey özgürse hiçbi kanal kapatılamaz kapatılmamalı

0|2
    0|1
  • Beşinci boyutu ulusal bir kanala transfer etsinler sonra kapatsınlar :/

0|1
    0|0
  • stvyi ben 1 yıldır izlemiyorum zaten saçma sapan bir kanal

0|1
    0|0
  • 12 yıldır dinden soğudum!

0|1
    1|0
  • o kapatılırsa akp yandaşı kanallar nolacak?

1|2
    0|1
  • Dönem Dönem Tv lerde böyle yayinlar oluyor basin özgürlügü var isteyen istedigi tarafi tutar geceim

0|0
    0|0
  • işte ozaman güzel darbe vurulur şakirtlere dershaneleri de kapanır bide oh ne iyi olur.

0|0
    0|1
  • kumandayı kullanmayı bilmeyenler kendini kapatsın.

0|1
    0|0
  • kapatılsın

.

0|1
    1|1
  • Yandaş kanallar kapatılsın derseniz izleyecek kanal kalmaz :) Atv ve bazı kanallar resmen iktidar yalakalığı yapıyor,hatta bazı diziler bile.

0|0
    0|0
    • Atv'nin öyle bir şey yaptığına hiç şahit olmadım. Ne yapıyorlar mesela?

• Binlerce yapıyor,tabi yapandan çok bakan önemli :) Örnek vereyim,şu ananas olayında bir haber yaptılar,ananas nedir diye 4 dakika haber,ananısın faydaları ananas ne işe yarar şifresiydi falan baya giydirdiler ordan.Türbanlı bacı yalanına dokunmadılar bile ama sonra garip değil mi

• Uzaktan kumanda diye bir alet var beğenmiyorsan zaplarsın ayrıca din kimsenin tekelinde değildir.

0|0
    0|0
  • benim tvimde zaten kapalı :)

0|0
    0|0
  • Havaya uçursunlar kökten çözüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...