Erkekler bir bakarmmısınız ?

Ben çok kitap okuyan biriyimdir okulda falanda çok okurum erkekler hep çok merak ediyor nasıl bittiriyosun o kitapları sıkılmadın mı falan sanki yaratık görmüş gibi bakıyorlar ben kalın bir ktap okuyunca. kitap okuyan kız size nasıl geliyor ? Bizim erkeklerde mi sorun var :D Teşekkürlerr

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Biz "Kitap okuyan entel-dantel kız bulsak direkt evleneceğiz" diyoruz, siz "Erkekler yaratık görmüş gibi bakıyor" diyorsunuz...

Hangimiz içti?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kendileri mal olduğu için öyle diyorlardır bana da aynısını bayanlar diyor. Sanki kötü birşey yapıoz anasını satim.

0|0
    0|0
  • Sizin erkrklerde sikinti var erkek bile denmez erk :D

1|0
    0|0
  • Sizin ordaki erkeklerde sorun var kitap okuyan bir bayan kelimelerle daha alakalidir ve ufak espirileri bile anlar buda güzel bisi ):

bazi espirileri kötü sanip küsen bayanlardan olmazsin yani:)

0|0
    0|0
  • Kitap okumak var kitap okumak var.

Bende kitap okurum ama tanıdığım çoğu kızların okuduğu kitaplar edebi üsluptan uzak sevimsiz aşk kitapları.Çoğu da zaten aşkı geç seks hikayesi gibi.

1|0
    0|0
  • muhakkakki okuyanla okumayan bir olmaz.ama sözleri ezberleyip hava atma peşinde yığınla insan var ki onlardan uzak durmak iyidir.yazarın hamallığını yapmak mantıksız geliyor bana.bin sayfalık kitap oku bir kelime kalsın aklında.bikaç kitap oku.aklında kalan kelimelerde yeni cümle kur ama sana ait olan yepyeni bir düşünceyi temsil etsin.ozaman okuduğuna değer işte.ve seni diğerlerinden farklı yapar

0|0
    0|0
  • kitap okuyan hatun gibi geliyo gayet normal bişey..

1|0
    0|0
  • Sen onlara fazla geliyorsun :)

0|0
    0|0
  • Genel olarak kitap okumuyoruz sen arada farklı kalıyorsun o yüzden fark edilmek istiyorsan bir adım öne çıkmalısın.

0|0
    0|0
  • fazla zeki olup olmadığını konrol ediyolardır :)

0|0
    0|0
  • bizim sınıfta öyle bir çocuk var,çok fazla okuyo ama roman falan değil hep birşeyler öğrenmeye yönelik okuyo,3 ya da 4 dil biliyo bu dilleri kursa gitmeden öğrendi,çocuk yakışıklı da biri,ama hiç bir kıza bakmıyo,bi kızla oturup saatlerce tartışabilmeliyim diyo

kızlar bence bundan çok etkileniyo

ama bir kız böyleyse ben aşık olsamda teklif etmem,çıkarız falan,kız kitaptan bahseder ben ağzımı açamam,çok zor bir durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kitap okuduğuna emin misin ?

1|0
    0|0
  • Ask romani okuyan insanlara farkli gozle bakarim . :D sonucta yazarlar resmen duygulari pazarliyorlar insana, kutsal duygularn ticareti olmaz. Bu arada lisedeysen dogal boyle demeleri...

0|0
    0|0
  • Herkesi mutlu etmek imkansız. Sonra Nasreddin Hoca misali deveyi sırtlanmak durumunda kalırsın. O yüzden bu doğrundan şaşma başkalarının öyle tuhaf bakması yüzünden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...