Bursaya taşınmayı Düşünüyoruz

Bursa nasıl bir şehir güzel mi ? Orda yaşayanlar var mı ?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• bursa aydınla birlikte türkiyenin en güzel şehridir 9 senedir bursada yaşıyorum ve bunu bir istanbullu olarak söylüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yeni stat şehire çok şey katar

0|0
    0|0
  • bence çok güzel bir şehir.

her ne kadar içine etmeye çalışsalar da bence Türkiye'nin en yaşlanılabilir 3 kentinden biri.

son zamanlarda biraz trafik yoğunluğu başladı. sürekli birileri göç ediyor vs.

0|0
    0|0
  • kestane şekeri iskenderi bide hatunu güzel şehir işte.

0|0
    0|0
  • Şeyhler var, Araplar var, esnaflıktan nasibini alamamış oto kiralamacılar, turizmciler var

Maç çıkışı Bursa'nın içine eden Texas

İskender var işte durumu kurtaran.

0|0
    0|0
  • Bursaya nereden taşındığına bağlı olarak değişebilecek durum. Birde sanki canımız sıkıldı hadi bir bursaya taşınalım tadında sormuşsun soruyu. Gitmen gerekiyorsa gideceksin o ayrı da düşünüyoruz derken?

0|0
    0|0
  • yaşanılcak en güzel şehirlerden biri, yerleşeceğin ilçeye mahalleye göre değişiklik gösterebilir ama genel olarak iyidir iyi :)

0|0
    0|0
  • Pek iş yok açıkçası, en ünlü dedikleri yerlerde iskender yedim. Istanbulda çok daha güzelini yapan yerler var. Genel olarak da çok sıkıcı, tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • eneeee Kayseride mi yaşıyorsun :D

0|0
    0|0
  • Tarihi açıdan güzel.Köfteli pide mi ne var birde.Bence iskenderinden daha güzel :D Gidip yaşamışlığım yok ama 2-3 kere şehri altını üstüne getirecek şekilde gezmişliğim var :)

0|0
    0|0
  • BUR-SA-LI-YIZ :D

0|0
    0|0
  • oğlan kaynıyormuş :D:D:D

0|0
    0|0
  • merhaba Ben Bursada yaşıyorum memeleketim Eskişehir

0|0
    0|0
  • güzel şehir bence.

0|0
    0|0
  • soğuğu çok kötüdür, özellikle gemlik tarafı

0|0
    0|0
  • 19 yıldır bursada yaşıyorum sıkıldım be panpa :D

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem hocam bursa çok fena bir yer ayrıntı linkte link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben geçen günlerde ordaydim, orda bir tane kapali çarşi var çooookk acayip ucuz bir yerdi yazin inş gene gideriz ailece bursaya sirf alişverişe yani :D

0|0
    0|0
  • Ben Bandırmalıyım şahsen Bursa güzel bir şehir Uludağ manzarası Gemlik, Mudanya, Kumla çok güzel ve huzurlu yerler... Tavsiye ederim güzel şehir ama şunu da söyleyeyim Bursa yoğun göç alan bir şehir dolayısıyla nüfusu büyük bir şehir.

0|0
    0|0
  • Orda yasamadigim icin bilemicem

0|0
    0|0
  • Uludağ haricinde vasat bir yer aslında ..

0|0
    0|0
  • BEn gittim gezdim olmaz öyle bir yer öneririm :D

0|0
    0|0
  • Bursa deyince aklıma direkt iskender geliyor..

Guzel yerdir.

0|0
    0|0
  • güzel şehir

0|0
    0|0
Yükleniyor...