Başka korkutan film var mı?

benı en cok korkutan paranormal actıvıy ıdı daha korkuncu varsa soyler mısınız şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
valla paranormal activity 1 den daha iyisi var mı bılmem kı pspkolokik degılde kan falan hıc etkıelmez beni boyle anıden cıkan hayalat kımı seyler korkutuyor daha cok mesela paranormal actıvıty 1de gece kız yatagından kalkıyor sonra dısarı dogru suruklenıyor sonra kapı kendı kenıdne hareket edıyor boyle fılmler etkılıyor daha cok benı su anda bıle anlatırken gozlerım yasardı ızlerken bıle aglamamak ıcın zor tuttum kendımı...
dabbe falan onları 8. sınıfta ızlerdım benım burcum koc oldugu ıcın cesaret korku yok ıste ne olduysa paranormal actıvıty de oldu o korku verdı ıste ama bır tek 1. serisi oda onun gıbı korku fılmı var mı bılmem artık ona en yakınıda işkence kaseti idi sonrası bellı degıl gerısı laf benım ıcın oyle korku varsa soyleyın bari...
gece saat 1de ızlersen uzerınde tek penye ıle gece saat durup duruken 2de kalkıpta 1-2 saat ayakta duran kadın var ondandır bak yıne yasardı gozlerım of yaf korkunc ıste gerısı laf dedıgım gıbı tek korkutan o sen korkmadın onu bılemıyom. :D

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• paranrmalde kokrtunmu harbıden :D

0|0
    0|0
    • sen nasıl korkmadın ona sasıyom yanı kac gıbı ızledın. :D

• bılader yas kac :)

• 17 ama 14 yasımda bıle dabbe ızledım tum serısını yınede korkmamıstım paranormalden once ızleseydım su korku seansını o baska der ondan sonra ızledıgım ıcın az korkmustum ama hayla o fılm aklımdan cıkmıyor işte...

Kızlar Ne Diyor 1

• dostum ne zevk alıyorsunuz ya? Valla hayatta bir işkembe çorbasını bir de korku filmini anlamadım.

0|0
    0|0
    • ben artık cınlerden korkuyordum yarın oluyor ohhh gunaydın gunes.:D :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 6

• begotten ;) aslında film değil animasyon tarzında ama yarısına gelene kadar ya kafayı yersin ya da rahat 3.5 . Gece izleme bilinç altına işliyor türlü türlü halüsinasyonlar görürsün

0|0
    0|0
  • korku seansı işe yaramaz mı ? Paranormal serisini 1 hafta önce gece arka arkaya izledm birşey anlamadm ben korku seansının yanindan bile geçemez zaten imbd puanlarıda bunu kanıtlıyor

0|0
    0|0
    • demekkı burclarımız ayri ben korku seansını ızledım ama korkmadım o kadar :P paranormal tek 1 iyiydi oda gozumu yasarttı gece gece ama rahat yudum her hıkayesını bırıne veya bıryere yazdıgımda gozlerım yasarıyor o geceden hatıra korku hayla bende gerı kalan fılımler hıc bıırsey degıl bırde işgence kaseti vardı o bıraz korkunctu gerısı lops cok kutusu... yinede sağol...

• 2000 yılların en iyi korku filmine aday olabilecek bir film seni tutmamıssa sorun sendedir kardeş yinede zevk meselesi tabi ama yorum yaparken "işe yaramaz " kelimesi bu film için sinemadan birşey anlamadıgın gösteriyor.Filmin yönetmeni olan James Wan biraz araştır istersen. Nese iyi geceler.

• sanada ıyı geceler bır sorustaralım bakalım su adamı umarım ıyı fılımlerı vardır bıraz korkutmustu yanı de ama paranormal actıvıty 1 kadar degıl o ılk korkutan sonra korku seansını ızlemıstım eger seansı ızleseydım demek kı ondan korkardım bır bakalım sağolasın yinede sanada iyi geceler kardeş... :) ^_^

• Garez izle. Duş Alman ve evde tek başına bulunman artık daha da zevkli hale gelecek :))))

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum ama bır bakayım ınsallah korkutur benı 1 damla goz yası yeter dıcemde sanmıyom oda neyse yinede sağol...

• tünaydın.:D :D :D

• Dabbe cin çarpması izle yazarken bile bir değişik oldum ya la

0|0
    0|0
  • Dabbe cin carpmasi var izlerken korkmuyonda snradan psikolojik etkilenion

0|0
    0|0
  • Korku seansı -sıçırtır

Mama - ürpertir

Ruhlar bölgesi bölüm 2 - salavat getirtir

0|0
    0|0
    • üçüde işe yaramaz bende paranormal ılk korktugum oldugu ıcın malum korku seansını ızledım gece 1.30 gıbı ıdı agaclarda adamlar var falan fılan ruhlar bolgesı 1. ızledım oda bıraz ıyıydı ama 2. englısh oldugu ıcın ızlemedım mama onada sımdı bakcam barı o ıse yarasa... sağolasın...

• Türkçe dublajı daha çıkmamış galiba

• aynen öyle ne zaman cıksa ızlıcemde hayla yok işte beklıcez ne yapak...

Yükleniyor...