Anime izleyen ve seven var mı?

arkadaşlar ben anime izlemeye bayılırım benim hobimdir şuanna kadar 300 tane izlemişimdir ve serisini bitirmişimdir türkanime.tv dede anime çevisiri yapıyor ve sizlere en kaliteli biçimde hizmet sunuyoruz burada anime izleyen ve seven var mıacaba?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ben yugioh cok seviyorum yami bakura özelikle lisedeki halim o karizma saclar falan :)

link

narutoda çok iyi favori karakterlerim itachi+deidara ve madarayıda unutmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Olmaz mı olmaz mı olmaz mı olmaz mı olmaz mı :))))). Ey dost bizdensin :))))

0|0
    0|0
    • high school dxd hayranısın bakıyorum ben maid sama ve naruto başta olmak üzere :)

• ben romantik ve ram tarzı seviyorum genellikle ama çeviri yaparken hangisi verilirse

• Yani oda var ama Türkanimenin çeviri işini 2 ay içerisinde düzeltin yeni bir sürü çevirmenlerde bu işi hızlandırması çok hoşuma gitti özellikle bazı seriler kendine geldi diyebilirim doğrusu . Yine de üye olduğuma ve tanıştığıma çok ama çok mutlu olduğum bir site Türkanime

• izliceksen Dragon Ball izle, inan ki değiyor yani izlemeye :D

0|0
    0|0
  • Naruto çok iyi bir anime...

0|1
    0|1
  • izledim sevdiim :D 3 buyuk anımeyı ızledım sadece

0|0
    0|0
  • her perşembe naruto shuppiden :))

0|0
    0|0
  • Çok izliyordum bir arada artık izlemiyorum

0|0
    0|0
  • anime ne tam olarak

0|0
    0|0
  • çizgi film izliyoum avatar ve avatar corra :)

0|0
    0|0
  • Yahu bu anime anime diyolar çok mu zevkli bende mi başlasam asosyalliğime iyi gelir mi acep .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet bende seviyorum... :))

0|0
    0|0
  • kesinlikle anime seyrediyorum anime yi ilk o sitede izledim hala o sitedeyim shugo chara yı kaç kez bitirdim bırakamıyorum

0|0
    0|0
  • Death note!! bunu nasıl unutursunuuzz :)

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...