İtalyanca öğrenilmesi kolay bir dil mi? Öğrenmek istiyorum sizce ne yapmalıyım?

bildiğiniz bir kaynak yada site gibi bir yer var mı varsa link lütfen :)) yorum yapan arkadaşlara teşekkürler :)

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• cok zor degil. Kurs al ya da italyaya git. Benim arkadasim 1 yillik bir programla gitti. Simdi sakiyor

1|0
    0|0
    • cok guzel bence yetenegin var bu siteye bak derim dunyanin heryerinden katiliyorlar penpal olursunuz link

• okey o zaman evde tek basina yapmak mumkun tabi ama kurslarla daha iyi olur yurt disi fikrinide dusunun imkansiz bir durum degil

Erkekler Ne Diyor 8

• kursa git :) italyanca küçük dil kartları var onlardan al. yanında taşı ve oku sürekli kelime ezberle.

2|0
    0|0
  • busuu.com temel olarak birşeyler öğrenmene ve fikir edinmene yardım eder.

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• penpaland n com adresinden kendinize pratik yapmak için bir dil arkadaşı edinebilirsiniz.

• Başka bir latin dili veya latince biliyorsan kolay öğrenirsin... 6 ay mühreti var yani. Zaten İtalyanca Vulgar Latin, yani halk latincesidir. Latince bilen biriysen 6 ayın var. Kolaylıkla öğrenirsin.

Ama hiçbir latin-romans dilini bilmiyorsan işin çok zor.

0|0
    0|0
    • 6 ay. Toprak dokun uzerime...

• ingilizce biraz da almanca bilince ne kadar zamanda öğrenirim? :P

• İngilizce ve Almanca ikiside Cermen dili... Birbirinden çok çok farklı diller İtalya ile İngilizce. İşin zor. Ama öğrenirsin.

İngilizce kaynak bakımından zengin türkçeye göre İtalyanca hakkında.

• Kolay diyorlar ben bilmiyorum gerçi ama kolaymış yazıldığı gibi okunuyormuş o da genelde türkçe gibi

0|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0
  • evet kolay ama italyanca öğrenirken mimiklerinden yararlanman gerekli bu dahada kolaylaştırıyo :)

0|0
    0|0
  • Kursuna gitmeden çok zor.

0|0
    0|0
  • en kolay öğrenilen yabancı dil

0|0
    0|0
    • Macarca ve Korece yabancı dil değil o zaman.

• korece de kolay bir dil değil..ve benim öğrendiğim 3. dilimdir..çok seviyorum..biraz uğraştım ama oldu sonunda hangulca yazma felan..:))

Kızlar Ne Diyor 2

• Zor bir dil değil.

0|0
    0|1
  • Eylulden beri haftada 2 saat italyanca dersi aliyorum ama hala ogrenemiyorum. Birde istek gerek. Sen istekliycen cabuk kaparsin cunku yazilis olarak kolay.

0|0
    0|0
    • Toprak olma daha gençsin. :O

• Latince için 6 ay mühret vermiştim ben. :( Fransızca yarı latin-yarı cermen dili zaten... Köklerinde Cermen dil ailesi yatıyor. :D Sende bir problem yok. Fransızca daha karışık zaten. İtalyanca öğrenirsin merak etme, ki haftalık ders alıyormuşsun. Gayet normal. Ben günlük ders ile 6 ayda demiştim. :O

İspanyolca bilsen yine işin kolaylaşırdı. :D

• Bence Yunanca'da öğretilmeli.

Yükleniyor...