Bir sehri sırf o var diye sevmek/nefret etmek... Neden böyle söylenir?

bir sehri sırf o var diye sevmek yada nefret etmek... neden böyle söylenir. hıncı niye sehirden cıkarırlar.

Güncellemeler:
Unutulur elbet her sehir ve her insan. Aldigimiz hicbir nefes bile icimizde kalmiyor inan.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• şehri sevmek yada şehirden nefret etmek değildir bence bu.yokluğunu baz alarak yorumlayacağım.yokluğunda şehir uyanır.beynine gömdüğü anıları fotoğraf albümü gibi 'next'tuşuna basmak suretiyle karşına getirir.anılarınıza photoshop yapar ,süsler...süsler ki daha çok canın yansın.sırf o şehre daha da bağlan,kopama diye şehrin enerjisi sana oynar bu oyunu.durduramazsın...sonra şehir-şehirler-ülkeler derken bir bakmışsın dünyadan bahseder olmuşsun.dar geliyor demişsin.saygılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 10

• sevmediğim bir şehir sevdiğimle güzelleşebilir belkii..

ama onu sevmiyorum diye kötü gözle bakmam şehre..

0|0
    0|0
  • o şehir varya virane olsa da CENNETİN olur sırf o var diye

bi

de

o şehir olsun en fevkalede şehir o sana kin verdiyse ölsemde buraya gömmeyin beni dersin

0|0
    0|0
  • anca söylenir zaten öyle bir gerçeklik yok artık

gerçi bunu söylüyorum ama eski sevgilimi yolda gördüğümde ara sokağa kaçtığımı düşünürsek çelişkiye düşmüş oluyorum

0|0
    0|0
  • anılar bebegım.:( kotu bı gecmıs varsa hemen onu hatırlatır..

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Çünkü her yerde anılarınız vardır. Nereye gitsen onun kokusu gelir burnuna, nereye gitsen onu görür onu hissedersin yanında. İstesen de istemesen de.

0|0
    0|0
  • Çünkü, bana herşey onu hatırlatıyor.

0|0
    0|0
  • Artık istanbulu sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Her yeri anilarla doludur. istanbul'u sevmiyorum. :(

0|0
    0|0
    • Herkesin var bir hikayesi bebeğim :)

• Cümlelerdir,bizi götüren,virgüllerdir duraklatan,noktalardır sonumuzu hazırlayan, parantezlerine alki bunlar yaşanmasın.

• Olmadı :((

• saçma.. zaten aklın ondayken nerde olursan ol onu düşünürsün

1|0
    1|0
Yükleniyor...