Devamsızlığım 9,5 gün olmuş.

Bu yılda kalırsam okuma hayatım bitiyor. Dedemin vefatı dolayısıyla okula gidemedim bu hafta şimdi baktım 9,5 olmuş. Napıcam ben böyle yarım gün illaki geç kalırım insanlık hali bu çok çıkmazdayım ne yapıcam?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun ve başınız sağolsun.

Git hocalarınla anlaş konuş geçmiş güne dair raporu kabul ederlerse git özel hastaneye 20-30 lira ver sana rapor versinler geçmiş güne dair.

Bak bundan sonra okula gitmek zorundasın ve raporu günlerde sınırlı olması lazm. Yani gitmedikçe rapor alıp kullanamazsın.Hocalarına durumu anlat ailen gitsin konuşsun yardım ederler.ahh ahh benim zamanlarmda kendim alıp yazıyordum rapor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• geç kaldığın gün velini okula çağır izin alsın 35 gün izin hakkımız var

0|0
    0|0
  • Yakın akraba vefat ettiğinde bu mazarete girer veliniz ile okula gidip devamsızlığınızı sildirebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • rapaor alırsın yahu sıkıntı yapma

0|0
    0|0
    • geçmiş güne rapor vermiyorlar.

• bundan sonraki için diyorum zaten

• öğlenciyim ama akşam 7de geliyorum eve o saatten sonra almam mümkün değil :( çok çıkmazdayım bir rehber öğretmenimle konuşacağım

• Müdür yardımcısına biraz para at sistem üzerinden silsin :D :D

0|0
    0|0
  • ınsanlık halını kullanmıssın sen:))

0|0
    0|0
  • rehber öğretmeninle konuş:)

0|0
    0|0
  • ne yapmayı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Kafanı yorma durumu izah et 1 2 gün silsinler bişey olmaz. Sanırım 10 gün hakkın var yarım günün kalmış.

0|0
    0|0
    • Evet yarım günüm kaldı. Pek anlayışlı değiller ama inşallah silerler.

• Rica ederim önemli değil belli ki bu durum seni üzmüş o yüzden söyledim ben senin duruma çok düştüm ama her defasında sildiler hangi öğretmen olursa olsun mutlaka bu işe göz yumar ve siler hiç dert isterki sinirli asabi hoca olsun isterki ters aksi hoca olsun fark etmez siler etme iyi akşamlar.

• İnşallah tekrar teşekkürler iyi akşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Devamsızlık gün müydü ya ? Şimdiki öğrencilerin hali vahim. Başın sağolsun. Rapor alsaydın.

0|0
    0|0
    • Alma imkanım olmadı babaannem vefat etti ardından dedem 1 hafta içinde. Zor zamanlar geçiriyorum .

• müdür yardımcısına durumunu söyle siler birazını ayrıca geçmiş günlere zorda olsa rapor alanı gördüm biraz zorla böyle bırakma

0|0
    0|0
  • Müdürle konuş durumunu anlat bu kadar sıkıntı yapma.

0|0
    0|0
  • yok yazıldığın gün hemen bir rapor al özürsüzden sayılmaz o günkü devamsızlığın

0|0
    0|0
    • bugünde gitmedim 10,5 oldu ama bugün için rapor aldım yani 9,5.

• öyle yapayım teşekkürler:)

• bişey değil :)

• okulda hocalarına durumu anlat onlar halinden anlar olayı düzeltir

0|0
    0|0
  • ailenden biriyle okula gidersen kağıt imzalayıp 30 güne kadar izin kullanabiliyosun

0|0
    0|1
  • bizim zamanımızda ne güzel 20 gündü :)

0|0
    0|0
    • evet öyleydi bu yıl çıkardılar ya

• geçmiş günler için rapor al en azından 1- 2 günlük

0|0
    0|0
    • geçmiş günlere vermiyorlar

• eviniz ocağınızda yansa bundan sonra okula gelmemezlik etmeyeceksin.

0|0
    1|1
  • Git sağlık ocağına rapor al canımcım bu isin hastalığı var büssürü şeysi var rapor alırsan sıyırırsın

0|0
    0|1
    • geçmiş güne vermiyorlar.

• anlayışsız. Ne diyeyim bedduada etmek istemiyorum.

• Etme arkadaşım Allaha havale et istersen aile hekimi değiştir

Yükleniyor...