Pembe dizi sever misiniz?

bir süredir yani son 2 aydır pembe dizi bağımlısı oldum dsmartta pembe dizileri izliyorum özellikle Aşı diye bir dizi var en çok onun bağımlısı oldum sabahın köründe sırf Asıyı izlemek için uyanıyorum sizde benim gibi pembe dizi bağımlışımısınız?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• gerçek anlamda bir hastalık sanırım. ben çok kılım bu olaya yetkim olsa alayını kaldırırım.

1|0
    0|0
    • aynen ya 1 izledin mi bir hastalik sariyo seni bagimlisi oluyosun sigara ve alkolden beter birakamiyosunda biri kaldirabilse keske de kurtulsam..:(

• bizim dizilerin %99 u aynı 3 fragmanını izliyim ben yazarım senaryoyu o drece basitler. çok az sayıda işe yarar dizi var zaten onlarda bizim topluma gitmiyor illa entrika olcak

• hahahahaha ben fatih harbiye dizisini seviyorum en cok cumartesi günleri o dizi ayri bir güzel

Erkekler Ne Diyor 1

• planet pembe kanalında brezilya dizileri var..

' günahkar ' favori dizim benim :)

1|0
    0|0
    • aa günahkari bende cok seviyorum bir o bir asi en sevdiklerimm:)

• pek bilmiyorum ki 1 2 defa izledim ben o diziyi cok begendim artik hep izliycem luz maria ydı galiba:P

• yok yok "Marjorie De Sousa" gercek ismi bu film ismi neydi tam bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmem.

1|0
    0|0
  • ben sevmem

1|0
    0|0
  • dsmartta aynı kanalda bizimkileri izlemeyi tercih ediyorum şahsen :)

1|0
    0|0
  • beni affete sardım bu ara yaa

1|0
    0|0
    • aynenn canim oda var 6da umut ve leyla aski cok güzell ama bahara sinir oluyorum insan hic evladindan vazgecermi kemal baska bir yolunu bulalim diyo ama dinlemiyo salak sey o sahinde baska pislik zaten sevgiyi aldatiyo gerizekali

• :)) izle bakam pek heyecanlı simdi

• actim canim cekirdekleri de aldim misss gibi dizi keyfi yapiyorumşu anohh:))

• mari mar vardı bir zamanlar hey gidi hey :D

1|0
    0|0
  • valla bazıları güzel oluyo ama mora geçip insanı baymadığı sürece :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...