Nerde nasıl davranılır

dün arkadaşım dedi sen nerde nasıl davranacagını bilmiyorsun bu ne demek

nasıl davranim ki ne demek istedi

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• her doğru her yerde söylenmez gibi birşey yani ortama zamana mekana kişilere göre sıcak neşeli ya da mesafeli olmak gerekir sen heryerde herkese aynı davranıyorsun anlaşılan saflığa yorulur aslında

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• belli ki bir yerde cahilce davranmışsın..

genelde zamanla düzelir.. düzelmezse zaten çevrende kimse kalmayacağı için sorun da kalmaz..

0|0
    0|0
  • kendini biraz geliştirmen gerek sosyal ve kişisel alanda. oturup kalkmasını öğrenmek gerek. bu dediklerim akıl verme değil sakın yanlış anlama. sadece bir tavsiye.

0|0
    0|0
  • kardeşim bunun ne demek olduğunu bilmiyosan sana mevzuyu taaa en baştan anlatmak gerek öyle burada yaz yaz çok uzun iş beyaaa.

0|0
    0|0
  • Bi deyimle cevap vereyim "yangına körükle gitme" mesela. Nabza göre şerbet vereceksin. Susulacak yerde susacak konuşacağın yerde konuşacaksın.

0|0
    0|0
  • Demiş ki ... düşünmeden konuşuyorsun... Söylediklerinle karşındaki her kimse senin çok cahil olduğunu düşünmüş... Ya da kısaca aptal durumuna düşmüşsün.. Sen kime ne söylediğini bana söyle özelden ben sana, senin için ne düşündüklerini anlatayım..

0|0
    0|0
  • yatak odasında nasıl davranacığını bil yeter. gerisini kurcalama

0|0
    0|0
  • Dengesizsin -,-

0|0
    0|0
  • adabı muaşeret kuralları demek istemiş oturmayı kalkmayı bil manasında

0|0
    0|0
  • ona göre dengesizsin

0|0
    0|0
  • beraber bir ortama girmissiniz ve içine etmişsin demek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Topluca olduğunuz bir yerde arkadaşınla samimiyetine güvenip orda onu inciticek bişey söylemiş olabilirsin. Ya da aklına bişey yapmak geldiğinde hemen onu yapmışsındır sonuçlarını düşünmeden. Yani kendini ya da arkadaşlarını bir şekilde küçük düşürmüşsün ki o sana böyle bişey demiş. Söylediklerine ve yaptıklarına dikkat edersen bu sorununu çözebilirsin

0|2
    0|0
  • arkadaşına soraydın

0|1
    0|0
  • Gorgusuzsun demek istemis. Ama takma kafana :(

0|1
    0|0
  • Bu lafın altında kalmazdım :)

0|0
    0|0
  • çocuk gibisin demek istemiş