Televizyon izleme alışkanlığınız ne kadar?

Televizyon karşısında yatmadan önce geçirilen her dakika, bir sonraki gün yorgunluğa neden oluyormuş.

Japonya’da yapılan bir araştırmaya göre; yatmadan önce televizyon karşısında fazla vakit geçirenler, bunu yapmayanlarla aynı uzunlukta uyusalar bile kendilerini daha yorgun ve daha az uyumuş hissediyormuş. İlginç değil mi?

0|0
19|17

En İyi Erkek Görüşü

• TV'de zaten benim zevklerime uygun gösterimler olmuyor... Evde tv izleyen kişi ben değilim. Kırk yılda bir izlerim, onda da Nat Geo, İz... ve benzeri kanallar olur.

2|0
    0|0
    • Türk dizilerinde iş yok :)

• Türkler ancak dram çeker. Sit-com ve Dram... Ha birde komedi. Başka birşey olmaz. Farklı birşey göremiyoruz evet.

Erkekler Ne Diyor 16

• Şuan oturduğum evde TV yok.Tamamen karşıyım.Sadece filmleri ve programları internetten izlerim o kadar.Gündemi takip etmek taraftarı değilim çünkü twitterda takılmak gibi bir şey oluyor bu.Yani sadece yapılanları görüyorsun ve bir şey yapamıyorsun, o yüzden gündemi takip konusunda kendime laf ettirmem ...

1|0
    0|0
  • haftada 3 program ve haberler.

1|0
    0|0
  • o zaman hep uyuyalım hayret birşey yaa

1|0
    0|0
  • hiç yok neredeyse en son ne zaman ne izledim hatırlamıyorum bile..

1|1
    0|0
  • Hmm Geceleri televizyon izlerim. Vazmı geçsem :P

1|0
    0|0
  • Hiç yok.. Zaman kaybı..

1|0
    0|0
  • uzun zamandır izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • yok denilecek kadar az

1|0
    0|0
  • hiç izlemiyom

1|0
    0|0
  • ayda yılda 1 kaç saat olabilir :)

1|0
    0|0
  • sadece günün cok az kısmını,belki de hiç bir vaktini tv izleyerek geçirmem.

1|0
    0|0
  • :) ben yaklaşık 3 yıldır televizyon izlemeyi bıraktım mutluyum nettede takılıyorum ama radyo benim için vazgeçilmezdir

0|0
    0|0
  • valla akşam evde bakabiliorum. o da en fazla 1 saat.

0|0
    0|0
  • haberleri izliyorum öyle bir geçer zamanki ve bir kaç komik program. onun dışında national veya histroy de güzel belgeseller varsa onlara takılırım bazen.. yorgunluk verdiğini düşünmüyorum ama biraz uykumu getiriyo :))

0|0
    0|0
  • Gnün 4 saati

0|0
    0|0
  • 2 saat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Televizyon izlemiyoruz ama pc başında vakit öldürüyoruz bu da çok zararlı bence.. En iyiisi kitap okuyalım müzik dinleyelim :))

1|0
    0|0
  • haftada bı kez fılan bıseyler ızlıyorum.

1|0
    0|0
  • Bu kadar.

1|0
    0|0
  • sadece bir dizi seyredıyorum onun haricinde televızyonla işim olmaz :) olmasa da olur benım ıcın

1|0
    0|0
  • evde tv bozuldu bir aydır yaptırmadık o kadar uzagız tvyle birbirimize...

1|0
    0|0
  • hiçizlemiyorum arada radyo acarım ferdi cıkınca bütün binayı inletirim

1|0
    0|0
  • Çok izliyorum ya bağımlısı oldum. Bilgisayara giremiyorum diziler yemek programları yüzünden :)

1|0
    0|0
  • Bilgisayara sardım. Hiç bakmıyorum artık televizyona.

1|0
    0|0
  • evet baş ağrısı oluyor aynı şekilde pcde de çok uzun durunca sabahleyin baş ağrısı yapıyor.

1|0
    0|0
  • hiç yok.

1|0
    0|0
  • İzlediğim zamanların ertesi günü gerçekten uykumu alamamış gibi hissediyor ve yorgun oluyordum.

1|0
    0|0
  • Sadece belirli günler belirli programlar. Haftanın 1 2 günü

0|0
    0|0
  • Bizim kucuk bir oglusumuz var 19 aylik. O dogdugundan beri televizyonu o uyuyunca aciyoruz. O da tv izlemiyoruz televizyonumuzun movie channel'i var, film satin aliyoruz. Televizyon cocuk gelisimi icin iyi bir aliskanlik degil. Yani hic izlemiyorum desem yeridir. Sadece spor salonunda spor yaperken aletteki ekrandan izliyorum o da yemek programlarina bayiliyorum :)

0|0
    0|0
  • ben bir tek pazartesi günleri 22:00 dan 00:00 a kadar izlerim..

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Televizyonum yok :(

0|0
    0|0
  • pc olduğu için tvnin yüzüne bile bakmıyorum

0|0
    0|0
  • o hiç yok