Amasyalılar nasıl insanlar?

Cimri mi olurlar nasıllar var mı çevrenizde Amasyalı? Ben cimrilerdir diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar insan ayrımı yaptığımdan değil her insan aynı değil tabi ama çoğu kişiden cimridirler diye duydum. Evleneceğim insan Amasyalı bense güney doğuluyum merak ediyorum ondan yani..

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçte iyi insanlar değil geçen bir tanesi bayanı tam 45 yerinden bıçaklamıştı muhabirler neden bıçakladınız diye sorduklarında adamın cevabı kan donduran cinstendi. Şu an kanım dondum yazamıyorum :)). Yahu böyle sorular olur mu her insan bir değil ki önemli olan sevgilini düşündüğünde aklına ne geldiği önemli. Lütfen ayrılmak için sebepler üretmeyiniz. Farzet ki cimri onu gönlü bol birine çevirmek senin elinde yapabilirsen ne ala yapamazsan pekala :)) Ayrıntılara takılma resmin büyük tarafıyla ilgilen onda sorun yoksa gerisi bir şekilde biraz hoş görüyle biraz düzeltmeye çabalamakla olur biter. Zaten şu hayatta kimse çok rahat bir şekilde ilişki yaşamıyor herkesin tatlı çirkin huyları var önemli olan buna katlanacak kadar sevip sevmediğin..

0|0
    0|0
    • Bunları da düşünmek lazım ama ileride sorun çıkmaması açısından..

• Biliyorum kötü niyetli değil ama eğer mutlu olacağını düşünüyorsan bazı ayrıntılara göz yumabilirsin. Zaten içine sinmeyen taraf varsa uygun değildir evlenme. Ama görüş açını basit şeyler bozmasın buna dikkat et.

• Peki sağ olun.

Erkekler Ne Diyor 14

• hemen evlenin hadi 3 diyince

0|0
    0|0
  • Valla şahsen ben Amasyalıyım.İnsanına göre değişir.Babam bol bol para harcar bu en nefret ettiğim huyudur.Ben ise daha tutumluyum.Belki de babamın cömertliği beni tutmlu da yapmış olabilir.Fakat Amasyalılar ile ilgili söyleyeceğim en basit şey Amasyalılar birbirlerin asla çekemezler.Birbirlerinin kuysunu kazmaya çalışırlar.İstanbulda bu özellikleri nispeten azalıyor ama Amasyaya gelin gitceksen nasıl milletin birbirinin kuyusunu kazdığını görürsün

0|0
    0|0
    • Oraya gelin gitmeyeceğim. İstanbul da yaşayacağız. Ailesiyle oturucam ondan sorun ettim bu kadar

• :))

• Bende tasovaliyim bana sor

• merzifonlu 2 insan tanidim.ikisini de sevemedim.birisi cimriydi ama digeri iyiydi.iyi olan da kafadan yirlakti birz

0|0
    0|0
  • Ben Amasyalıyım hiç öyle bir problem yok, hatta şimdiye kadar hiç kimseye paranın lafını yapmamışımdır, yapan insanla da işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Saçmalama öyle bir genelleme sakın yapma.

Mesela bende kastamonuluyum bizede ayı derler.

0|0
    0|0
  • bir kaç kişi için amasyayı yakmaya benzer o iş

0|0
    0|0
  • hala türkiye cumhiryetinde amasya diye bir il mi var.

0|0
    0|0
  • espirili, neseli insanlardır ama cimrilik konusunda cok ama cok haklısın tam da düsündüğün gibi :))

0|0
    0|0
  • bölümde merzifonlu vardı,merzifonun eşeği derdik,takmazdı çocuk.iyi çocuktu :)

0|0
    0|0
  • ne alaka insan işte her türlüsü var

0|0
    0|0
  • bildin asyalarlardan işte sadece türü farklı

0|0
    0|0
  • cimri var cimri var

0|0
    0|0
  • yaramaz insalar askere geldim oraya insanları hiç de hoş karşılamadı

0|0
    0|0
  • ben Amasya'da yaşadım..Cimrilik konusunda fikrim yok,ama cana yakın insanlardır..çarşı indiğimde bir abla bir güzel bayan bir amca her zaman yanıma gelirlerdi.benle sohbet ederlerdi.bazende ben yanlarına giderdim..bu konuda Amasya harika şehir..ama tek cadde üzerine kurulu etrafı dağlarla cevrili.şehir değil insan önemli diyorsan amasya harika bir şehir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Amasyalilara siz kurban olun şehzadeler sehri orası hanginizin memleketinde ppadişahların heykeli ferhat ile sirinin dağı kalesi mezarlıği yazın festivalleri sşenlikleri vvardır heryerde insanın her turlusu var, gidinde bir yaşayın bakayim amasyada iki insan gormusler oda mMerzifonlu tabi cimri iyi değil dersin cunku onlar amasyaliyim demezler kendilerine il yapmaya çalışırlar

0|0
    0|0
  • Kastamonululara cimri derler diye biliyorum bende :D Herkes aynı değil ya. Böyle şeyler düşünme

0|1
    0|0
  • kayseriyle mi karıstırdın canım

0|0
    0|0
    • Kayseriyle karıştırmadım canım duyduğumu söyledim doğr olup olmadığını da bilmiyorum.

• insallah canım eklesene bi

• Bende amasya liyim ama hep ömrüm saflikla geçti şimdi ise halk içinde gezen bir safim

• her yerde her turlusunden var.ile yere göre degelerlendirme yapmayın

0|0
    0|0
  • çok açtırlar kendileri. boğaz konusunda ellerine su dökemezsin her gün börek mörek öküz gibi yerler :D çok fesatlardır bir de cahil oluyorlar genelde asdrftg

0|0
    0|0
Yükleniyor...