Sibel Kekilli Türk değilmiş. Yorumlarınız neler?

Sibel Kekilli yaptığı açıklamada kendimi Türk gibi hissettmiyorum dedi.Çok önceden ailemin memleketi Kayseriye gittim.Ben % 10 Türküm % 90 Alman gibi hissediyorum dedi.Yorumlarınız neler ?

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar üzüldüm millet olarak onu kazanmaya çalışmalıyız bence töbe bize ne çok meraklıydık ona.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Milli servetimiz değilmi yani

0|0
    0|0
  • Demek ki Almanya da daha çok iş var.

Saygılarla...

1|0
    0|0
  • çokta tın

1|1
    0|1
  • iyi olmuş türk olmadığı ahlaksız kadın!

0|1
    1|0
  • olabilir bize ne

0|0
    0|1
  • O da kim?

0|0
    0|0
  • 100% olsa ne yazar onu memleketinde barındırırlar mı türk olmanın bir ağırlığı vardır ki babası da yüzüne bakmıyor

1|0
    1|1
    • Öyle demeyin ya Türkiyenin medarı iftiharı.Sibel Kekilli dendiği zaman hemen akla ilk gelen o*luğu.Ayrıca yine almanyada Aylin Alp adlı kaltak play boya soyunmuş ve tanırıkende hot muslim Aylin Alp yazıyorlar.

• türkiyenin fahişelere ihtiyacı yok

• %10 da fazla ona

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|1
  • dünya türksüzleşiyor ırkımız gün geçtikçe azalıyor.:((

0|1
    0|0
  • bencede olmasın zaten türklerin yüz karası

0|0
    0|0
  • fifi.

0|0
    1|0
  • ne sevındım bılemezsın

0|0
    0|1
  • aman olmasın zaten

0|0
    0|1
  • hiç umrumda değil

0|0
    1|0
  • kadın haklı bence. almanya'da doğmuş büyümüş benimsemiş herkes gibi işte. ne bekliyodunuz ki?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• ne türklüğü, ne p*rno filmde oynaması zerre kadar umurumda değil, ha öyle diyorsa öyledir, mutlu mesut yaşasın, fifi yani, duvara karşı filmi iyidi, ee p*rno filmlerine bakıp asılan elemana da madalya takmıyorlar zaten...neyin derdi bu, o da insan en nihayetinde.

1|0
    0|0
  • Bu p*rnocu %10 Türklüğünü de bırakıp ismini Helga olarak değiştirmeli bence. Türklerin yüzkarası..

1|0
    0|1
  • Bu kadının Türklük adına konuşması Türk ırkına, Türk kadınına hakaret olur amk.. neyseki Avrupa atalarımızı, geçmişimizi kadınlarımızın namusunu biliyorki bu kadının Türk olduğuna hiç kimse inanmaz. Kafkas ırktan tipi var sibel fahişesinde.

0|0
    0|0
  • Abi ilk insan Türkmüş.

2|0
    0|1
    • Ne alakası var şimdi bu yazdığının.

• İroniden anla be adam. Ne diyeyim şimdi ben sana.

• İroniden anlamayan nesile aşina ol artık.Öyle dolambaçlı yollara girmeye gerek yok.

• Bizi ilgilendirmez...

1|0
    0|1
  • bu zamana kadar hans'la haşır neşir olan..bir mehmet eli değmeyen hatun ne desin daha başka

0|1
    0|1
  • ben o kadın dan tiksiniyorum

0|0
    0|1
  • Biz de milli gururumuz diyorduk tüh

0|0
    0|0
  • nerde ekmek orası onun memleketi

0|0
    0|1
  • türklere %10 hakaret edildi