Herşey masallardaki gibiydi... Hiç hak etmediğim bir şeyi yaşadım, siz olsaydınız ne yapardınız?

aşağı yukarı 6 yıldır tanıyoruz birbirimizi 5 yıldır sevgiliyiz. ikimiz farklı şehirde yaşıyoruz.sadece telefonla görüşebiliyoruz.zaman zaman buluşuyoruz görüşüyrz. her ikimizinde ailesinin ilişkimizden haberi var.herkesin parmakla gösterdiği bi çiftiz. herkese örnek bi ilişkimiz vardı.2 ay sonrasında nişanlanmayı düşünüyoduk.birbirimize inanılmaz derecede sevgiyle bağlıydık.hala daha öyle.2 gün önce beni aldattığını öğrendim.ilk sevgili olduğumuz zamanlarda arkadaşlarının zoruyla bi gecelik bişey yaşamış, sadece içime doğdu ve ona sordum bunu itiraf ettirdim. öğrendiğim anda ölmek istedim 5 yılı silip hayatıma yeni bi sayfa açmak istiyrm ama onu çok seviyorum.onca yaşadığımız güzel şeye ziyan olmasın istiyorum.karmakarışığım.bunu kendime yediremiyrm o bana bunu yapamazdı,ağzıyla itiraf ettiği halde inanamıyorum halen. hiç haketmediğim bişeyi yaşadım siz olsaydınız ne yapardınız.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• en azından agızıyla söylemiş.başkasından duymamıssınız...yaptıgı ama sevmeden nefsane duygsunu tatmin etmiş.bir daha olmaması sartı ile devam etmelisiniz diye düşünüyorum

2|0
    0|0
    • bu yaptığı asla ona yakışcak bişey değil, bizim hikayemizde asla olmamalıydı onu bi başkasıyla asla düşünemem ben, neden erkekler hayatlarında böyle şeylere yer verir :(

• zamanlarınız hatasız geçerse güvenin artar ve güvenin arttıkça da bunu unutursun.aklına gelse bile sakın konusunu açma ki daha kötü olmayasınız.aynı hata tekrarlanırsa bu sefer komple iptal edersin.affetmek ALLAH a mahsustur.biz kimiz ki affetmeyeceğiz.bir daha tekrarlanırsa o zaman affetme işte

• onu çok seviyrm sevgilim olan tek insan hayatımın ilkiydi aşkı sadece onunla yaşadım ben oda benle. bu yüzden yaptığı çok dokundu bana

Erkekler Ne Diyor 3

• Zamanla geçicek kuzu..Dert etme.

1|0
    0|0
    • dert etmemek elimde değil beynimi tırmalıyo bu yaptığı 1 dakika bile beynimden çıkmıyo

• ya çok kötü bir durum ya. Ya bende aynısını yaşarsam diye korkmaya başladım şimdi. Bence devam et 5 yıl ya.

1|0
    0|0
    • evet koskoca 5 yıl tamda bu yaz sonu hayatımızı birleştirecektik. bütün acımız dinecekti çektiğimiz sıkıntılar hepsi bitecekti:( bu yaptığını asla unutamam silemem kafamdan 2 gündür ölü gibi yaşıyrm ne uyku ne yemek bitirdi beni

• Dövmek istiyorsan ve bu seni rahatlatıcaksa döv onu. Bişey demez sana. Ben kız arkadaşıma hep diyorum mesela sinirlendiğinde beni dövebilirsin diye. Benim canım acımıyor zaten. Ama en azından onu tekrar mutlu görebiliyorum.

• ondan ayrılmak istediğimi herşeyi silmek istediğimi söyledim ona ama beni asla bırakmıcanı ömrünün sonuna kadar benle gideceğini söylüyo, eğer gidersen canına kıyarım gibi şeyler söylüyo bu yüzden karşılaşırmıyız bilmiyrm ama karşılaşırsakta bütün gücümle dövecem onu şu saatten sonra hiç acımam, bana bunu nasıl yapar

• altın çamura düştü diye değerinden bişey kaybetmez... biraz süründür. sonra affet. ama çok uzatma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazı şeyler affedilemez belki ama o yağtıklarından ciddi anlamda pişmansa eğer son bir şans tanıyabilirsin ama kendinden ve o kişiden bu konuda çok emin olman gerekiyor yoksa evlendiğiniz zaman hayatınız cehenneme döner.

1|0
    0|0
    • çok pişman o gece hiç olmamış gibi kabul etmiş kendisine silmiş beyninden. bida olmucandan bende eminim ama böyle bişeyin bizim ilişkimizde olmuş olması beni bitiriyor asla olmamalıydı.:(((

• evet aynen öyle hayat cehenneme döner

• cehenneme dönmeden kurtarmaya çalışıyoruz, sadece bir şans...

• canım benım bnnde buna benze bişey yaşadım 3yıllıktı benım ilşkım hersey o kadar güzeldki ve ayrı şehirlerde yaşamak zorunda kaldık ve 5 ay içinde de ayrıldık ayrılalı 1 ay oluyor benı bir keresonde aldatmısıtı ve hep uzaktayken oleymıs gibi gelıyor kendı içim içimi yiiyor ve o rahat bişey yapmıyorum diyor sadece benı kazanamk için çabalamıyor..onca yaşanan şeyi silip atmak zor ama o kadar da bel baglamamak lazım mıs

1|0
    0|0
    • seninkide çok kötü için hiç rahat olmaz ayrıca seni kazanmak için bişey yapmıyorsa o hiç senin olmamıştır zaten böyle düşünüyorum. biz o kadar çok güzel şey yaşadık ki bi sürü derdi kederi ezdik geçtik, çok fazla üzüldük hepsine sabrettik, hep kavuşmanın hayalini kurduk şimdi çok az kalmışken bunu öğrendim :(

• hayat boyledır ama en azından nısanlanmamıssın ve bahsettıgın kadar da cok sevmıyormus senı ayrıca parmakla gosterılen cıftler sadıktır.

1|0
    0|0
  • arkadaslarının zoruyla?sılahmı dayamıslar?ayrılırdım

1|0
    0|0
    • arkadaş zoruyla derken yani kendisinden habersiz arkadaşları ayarlamış herşeyi mecbur kalmış gibi olmuş

• asla oyle bısey olamaz.olmamalı arkadaslarının senden haberı yoksa olay dahada vahım zaten

• benim içinde öyle asla olmucak bişey asla yaşamıcak asla ama olmuş arkadaşlarıda yeni öğrenmişlerdi işte biz daha yeni başladığımız zamanmış

• 5 yıl önce o da çocuktu sen de. biraz olgun düşünmek lazım bu gibi durumlarda.

1|0
    0|0
Yükleniyor...