Seksenler&Doksanlar da Çoçukluk

Seksenlerde veya doksanlarda çoçukluğunu yaşayanlar şimdikilere göre nasıl ? kendinizi şanslı hissediyormusunuz ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben şanslı olduğumu düşünüyorum. 90larda çocukluk yaşamış birisi olarak bence ciddi anlamda çocukluk yaşamış son nesiliz. Oynadığımız oyunlarda oyun arkadaşlarımızın yüzlerini biliyoruz, her şey gerçek, karşımızdaki kişiler olduğu gibi, birbirimizi tanıyoruz, gerçekten arkadaşım dedimiz insanlar, ki ben halen bazılarıyla görüşürüm, daha masumduk bu döneme göre. Dışarı çıkıp hava alırdık, o dışarı çıkmak için ailelerimizden izin almaya çalışmalar, arkadaşlarla koşmalar, oyunlar çok güzeldi. Şimdiki nesil ne hareket ediyor, ne güneşe doğru düzgün çıkıyor, ne hava alıyor, ne oyun oynadığı kişileri tanıyor, ne gerçekten arkadaş edinebiliyor ve bu durum gün geçtikçe daha çok çocukları internette yaşamaya alıştırıyor. Bence bu durum biraz üzücü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar şanslı hissediyorumki herşey daha gerçekti insanlar birbirine karşı özverili saygılıydı şimdi o yıllardan eser yok malesef..

0|0
    0|0
  • Şanslıyım..o zamanlar bir küçük bez bebeğin bile değeri vardı gözümüzde ,yetinmesini bilirdik en azından...

0|0
    0|0
  • çok şanslıydık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Manuel ve yarı otomatik bir çağdı seksenlerimiz ve doksanlarımız ruhu vardı o yüzden yaşanmışlıkların ama şimdi herşey sanal reel içinde bile sanal.

0|0
    0|0
  • o zamanlar herşey daha masumdu bu zamanda ki gibi sanal değildi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...