Kapat

Bilgisayarla bilgisi olan bana cevap verebilir mi ama mümkünse tek cevap verip kaçacaksa yazmasın

saat gerı kalıyordu bios pili değiştirdim sımdı baktım yıne gerı kalmış nedır bu sorun daha önce ekranın gıtmesınden de bahsetmıstım virüs olabılır mi?

Güncellemeler:
bios pili değişildi
lütfen cevep verırmısınız bı program var advenced system care bunu ekran kararması ıcın göturdugumde ordakı cocuk silmiş neden sıldı bılmıyorum ama bugun pc acılırken sorun oldu baslangıc onarım yaptı sonrasında acıldı baktım bu program gerı gelmıs fakat acmaya kalksam acılmıyor hata verıyor denetım masasından sıleyım dıyorum olmuyo hata verıyo

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim saatte geri kalır pil bitmiş dediler bende umursamadım

0|0
    0|0
    • ben sınırlendım bıos pılı degıstrdım akran sorunu ıcın bırakmıstm bılgısayarı pılıde degıscektı babam eve getrdı kapagın kıvrım yerınde catlaklar gördüm kapagı cok gerı ıtemıyorum ama emınde degılm önceden varmıy dıye.

• valla şimdilik sorun yok gibi ama şu ekran kararma olayı uzun süredir yoktu bugün yaptı yine umarım daha yapmaz

• arar da bir yapar onu günde 1 iki defa benim kasa yapıyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• peki otomatik günclleyi kpattıgındada aynımı durum sıstem saate çift tıkla en son sekme işaretlimi onu kaldırmayı dene

0|0
    0|0
    • sistem saat nresı anlamadım

• ama ben degısmedım nıye gecmıs ona

• bılemıyorum bılgısyaarına ben dokunamıyorum .D

• Bir bilgisayar mühendisi olarak bu konuda bildiğim bir şey varsa, o da pilde sorun olmadığı zaman, BIOS yazılım güncellemesi yapmaktır. Eğer bilgisayarın server değilse ve başka bir uygulama tarafından müdahale görmüyorsa tabi...

0|0
    0|0
    • pili değişti ama ayarladımı bılmyrm bılgsyr bana geldgnde actım saat gerıydı düzelttım fakat yıne kapatıp actgmda gerı kalıyor pekı pili degısen kısı o dedıgın güncellemeyı neden yapmazkı

server nedir tam anlayamadım

• teşkrler

• Driverleri tam yüklü mü.

Biostan ayarlama yap sende.

0|0
    0|0
  • Köstekli saat olmasın modeli kaç pc nin :d

0|0
    0|0
  • içindeki pil bozulmuş galiba

0|0
    0|0
  • aynen virüs olabilir format atman lazım

0|0
    0|0
    • dun ve bugun yapmadı ekran karaması ekran kartnda sorun olsa sımdı nasıl göstersın dımı

ama o tamırcı cocuk yok virüs degıldır dedı dırek

• belkide biz hızlandık bilgisayar normal :D bilgisayar da kendi kendisie diyo nedir acaba bu kızın acelesi :D

0|0
    0|0
    • zaman algısı gerçekten değişti değil mi arkadaş :) sanki daha hızlı akıyor zaman.

• ahiret yaklaşınca zaman hızlı geçermiş

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• win7 kullanıyorum ilk senesinde benim de oluyordu her seferinde saati düzelttim olmuyor şimdi

0|0
    0|0
    • :) senin de mi exper pc yoksa? o salak markayi , bilgisayar bilmeyen herkese ittiriyorlar!

• casper 2 yıldan fazla oldu alınalı

• neden salak olsun 5 senedir tek sorun cıkarmadı üstelık cevremdekıler cok begenıyodu hızını

ayrıca hedıyeydı ve benım ıcın degerlıydı

Yükleniyor...