Muhteşem Yüzyıl'a bakıyor musunuz arkadaşlar ??

ben hiç bir bölümüne bakmadım bugüne kadar ama bu bölümü gerçekten mükemmel çekmişler hakkını yememek lazım gayet duygusaldı kimler bakıyorşu an?

Güncellemeler:
lan ben babamda olsa şerefsizim öldürürüm yemin ediyorum bak ya benim canım ya onun canı tek bil lafıyla hepsinin kellesini alabilirdi iyi niyet iyi degil arkadaş

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• bakıyorum çok sinirliyim

0|0
    1|0
    • mk benim bile gidip öldüresim geldi hepsini gitti canım adam ya

Kızlar Ne Diyor 7

• Dizi olarak gzldr ama tarihi gram kadr yansitmaz

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim :|

0|0
    1|0
  • biz izliyoruz kuzenler falan var özellikle evdeki bağyan kısmışı transa geçti..:( ben de üzüldüm ama lan yani musto iyi çocuktu.

0|0
    1|0
  • Reklamında görmüştüm musti hakkın rahmetine kavustu mu

0|0
    2|1
  • Evet izliyorum cok heyecanlişu an:/ yazık ya

0|0
    1|0
  • hım evet yassık ne dıyım :(

ole babayı varya ben bıtanecıkıme kıyamamkı :(

0|0
    1|0
  • O bölümünü izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç izlemedim

0|0
    1|0
  • Ben de izlemem de, ablam fazla gerilim yapınca dikkatimi çekti. Musti gitti gidiyor.

0|0
    1|0
  • izlemiyorum

.

0|0
    1|0
  • laaaayyynnn diye bağırasım var

böyle kollarımı açaydım iki yana..tutaydım onu..tutaydım onu ben.. gitme diyeydim..gitme

0|0
    1|0
  • Hay ben senin bu soruyu ben yazıcaktım detayları felan aynı olucaktı :) neyse soruya gelirsek harbiden normalde hiç izlemem babam izlerken rastgeldim adamda ne yürek varmış gözünün önünde boğuyolar adamı .

0|0
    1|0
  • Osmanlının nasıl bir rezalet içerisinde olduğunun apaçık kanıtı yok osmanlı boyle yok bız osmanlı torunuyuz alın sıze osmanlı bıraz arastırın nasıl oldugunun osmanlının adamların hepsı devsırme turklere bıle kufur edıyormus padısahlar sınırlendım bırden kusura bakmayın :D:D

1|1
    1|1
    • ağlıyacaktım ya la

Yükleniyor...