Yazarlar kitaplarındaki karakter ve hayatları neden acı dolu yaşatıyorlar??

yazarlar kitaplarındaki karakter ve hayatları neden acı dolu yaşatıyorlar?

bu tür yazarlara ve kitaplara iyice sinir oldum neden mutlu ve güzel şeyler yerine acılara daha çok meyilli yazıyorlar anlamıyor bundan zevk mi alıyorlar..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• acılar daha çok ilgi çeker, her gün polyannacılık oynasalar o daha sıkıcı olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herkesin içinde bir yerlerde acılar dopdoludur da ondan.

0|2
    0|0
  • evet öyle yapıyorlar örn çalıkuşunun kitabını okurken salyasümük ağladım ama dizisi cırtt

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• *Çünkü insan oğlu maymun iştahlıdır. hiç bir zaman istekleri bitmez. Bir şeye sahipse daha fazlasını ister bazende toptan kaybeder vs vs...

*İnsanların çoğu acı çektiğini ve bunu yaşarken de yalnız olduğunu düşünür. Bir ortak nokta bulduğunda da ona sıkı sıkıya sarılır.

*Tut ki Norveçte çalışmaya gittin bir iş buldun ve çalışıyorsun uzun bir süre çalıştın memleketi aileni yemekleri özledin. Hatta neredeyse Türkçeyi unuttun derken ... orada bir Türk'le tanıştın Türkiye'de anlaşamıcan bir tip olsadahi annene babana kavuşmuş gibi sevinirsin. Onunla bağı koparmazsın koparamazsın çünkü ortak bir yanın vardır.

Yukarıdaki gerekçeleri dahada çoğaltabilirsin

0|1
    0|0
  • bir : acı insanı olgunlaştırır

iki: acıyı anlatan yazar acı çekmiş demektir

üç:acıyı anlatan kitaplar daha çok ilgi çeker

0|1
    0|0
  • Acı çekmek erdemdir aslında senin ona değil, karakterlerin o kadar acıyı çektikten sonra ki çözüm bulma yollarına dikkat etmen gerek dostum.

0|0
    0|0
    • yazarlar sırf kitabını tuturmak için mi yazıorlar o kadar acıyı acıyla mı eserlerini süslüyorlar

• Abicim, mutluluğu herkes tadamaz ama acı insanın her zaman içinde olan bir şeydir. Anladın? Geçti mi filtreden?

• insanlar acılarına care arıyor cunki

0|0
    0|0
Yükleniyor...