Benim sorunum nedir sizce

birkac gundur mutsuzum huzursuzum hayattan biktim resmen kizlarla aram berbat bu tiple mi demeyin resim fake beyler o derece de ozguvenim yok bunlar yetmezmis gibi aksamin dibinde eski kiz arkadasim mesaj atti .gel de sovme tipini gibtiğime . ozet:ozet mozek yok okuyupta adam gibi yorum atana +1 hee başak mı gectin -1 yersin tercih senin

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla kardesim hayatta herkese böyle seyler olur kasmamaya bak bence akısına bırak. Özgüvene gelince kendine bakım yap tarzını değiştir falan.

0|1
    0|0
    • cok duygusalim kasmamak elde degil kafaya fena takarim ben

• Bu kadar takarsan herseyi zararı sana olur benden söylemesi. Bana göre bir sorunun yok. Özgüven insanın içindedir sende kendine guvenebilirsin. Kendine güvendikten sonra bak hersey nasıl yoluna girer

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşım ilk önce özgüvenini yerine getirmekle başla sen kendini beğenmezsen kimse beğenmez kendini ilk kendin yücelt ama mütevazi şekilde hayatın çok monoton oldugu ıcın mutsuz hıssedıyorsundur kızlarla aranın berbat olması bunu cok ıstemenden kaynaklı olabılır rahat takıl kımseye ıhtıyacın yok

0|1
    0|0
  • =)(: hayat bundan ibaret değil

0|1
    0|0
  • Sorun su hep bu dunya icin kendini proglamisn ondan otur bir dusun yasama nedenini nie bu dunyada oldugnu dinden cokkk uzaksan mutlu olmaman sasirtici degil bence

0|1
    0|0
    • gercek anlamda ben kendime muslumanim .ateist degilim yanlis anlasilmasin herkes nasilsa ben de oyleyim

• Ben sana musluman deglsn demdmki namaz kilmysndyr melela dun facede bir yazi okudum ateist adam musluman adama soru soryo namz kilynmu..yok oruc tuynmu yok..kari kiz olaylri varmi tabi var erkek admin olnaz dyo...ateiste bende muslumanmsmda haberim yokmus ...yani yapmdjtan sonra ateisten pek fark kalmiyo benimki sadece oneri namaz yanlizk gibi bir cok kotu dyyguyu yok eder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...