Acaba isten cikmali miyim?

Arkadaslar, gecen yil uluslararasi iliskiler bolumunu bitirdim. Akabinde askere gittim.. Ve gelir gelmez de Y.disina ihracat yapan buyuk bir markanin fabrika bacaginda recetelendirme isini gormekteyim;

Ancak birden fazla gorev tanimlamam mevcut bunlar ;

- Recete olusturmak ve uretime gecirmek icin muhasebe programina entegrasyonunu saglamak.

- Urunlerin maliyetlerini ve satis fiyatlarini olusturmak,

- Ayni programda siparisi takip etmek.

- Hammadde ve yari mamullerin sistemde kodlarini ve muhasebe kodlarini belirlemek.

-uretim icin is emri olusturmak,

- Katalog ccalismalarini arge ile beraber yapmak.

- Sayimlari donemsel olarak gerceklestirmek..

Sayamadigim bir cok gorev tanimlamam var. Sektorde yeni olmama ragmen neden bu kadar is tarafima yuklendi?

Karsiligini maas olarak kesinlikle yeterli bulmuyorum. Sistem yeni olustugu icin benden baska kimse bu isleri yurutemez.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• başka bir iş bulmadan işten çıkma :)

0|1
    0|0
    • cikmayi dusunmuyorum yani soyle diyim, kalici olmak istiyorm zaten sirket de benimle uzun vadede calismak istiyor . Amaclari o ama maas az.. her koldan bu isi goturdugum icim ayni anda 8 yerden beynime yuklenme yapilio resmen.. Sadece cok is az para olarak goruyorum su durumu :(

• e evde bir talepte bulnuyo benden gerci borcum 6000 lraydi cok sukur 5000den asagiya dustu ancak ben hakkim olani alamiyorim cidden. sadece su recete isi muhendis isidir. iscilige bile dakika baznda sistem vermisim bir gorsen var ya sanat eseri. Aldiim 1100 lra maas valla hakkimi alamiom

• sen buraya yazdıklarını patrona yolla, yeni bir iş ara kendine sen memnun değilsin çünkü ama o işi ayarlamadan sakın çıkma işten derim tekrar

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha iyisini bulursan cik. Ama gunumuzde isverenler cok yonlu elemanlar ariyor. Bu dediklerinin cogunu yapan mimarlar bile var. Ustelik ilk isin bu cok yuksek beklentin olmasin bence

0|0
    0|0
  • Maasindan memnun degilsen bunu belirt.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin patron akıllı bir adama benziyor ... ;)

0|0
    0|1
Yükleniyor...