Kez ban sana demedim mi karşıki dağlar cenderme, cenderme...

Sorum şu, çocukluğunda bir şekilde aşırı dozda Mahmut Tuncer'e maruz kalmış bir çocuğun büyüdüğünde normal bir insan olma şansı var mı?

Gözünüzde canlandırmanız açısından:

"Bakkal amca, uneyin var mı? yağeyin var mı? şekerey var mı? ne duruyorsun? helva yapsana, helva DA yapsana vay vay, helva yapsana."

Ben sanmıyorum ki Norveç'te doğup büyüyen çocuklar bu tip travmalara maruz kalsın..

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Turk kulturunu yansitiyor neden asimilasyona ugramaya calisiyorsunuz. Asdffgjdhsbzgz

Norveclilerinde farkli kulturleri vardir sonucta misal bebek sayilacak yasta sari sac boyatmak gibi her sinifta sap sari kafalar. Onlar kulturleriyle barisik siz niye degilsiniz.

2|0
    0|0
    • Kültürümüzle barışığız da yine de kendimizi eleştirmek ve hatalarımızdan ders çıkarmak zorundayız.. Ne badireler atlattı bu millet..Küçük emrah mı ararsın küçük ceylan mı ararsın küçük onur mu ararsın... Çekirdekten yetişiyodular, çığ gibiydiler bir ara :D

• Dünyanın en elit kırosu olduğumu söylememiş miydim sana yoksa?

• Ben senin icin dememistim "elitlik cabalarini" genel olarak Turkiye'deki insanlarin gelenk goreneklerini unutup elitlik aryislarina dikkat cekmek istemistim. ^ ^

Ama hem kiro hem elitsin ha peki. :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kucuk Emrah ile buyuyen cocuktan sagliklidir kanimca

0|0
    0|0
  • onların kendilerine göre bir maho' su vardır:)

0|0
    0|0
    • Norveçli Maho... hmmmm.. bilemedim..Röyksopp gibi bir grubu çıkaran ülkenin baya bir kasması lazım MT level bir sanatçı üretebilmesi için :D

• biz de leyla gencer'i çıkardık aga boru mu?

• hahahaha :DD yalnız kardeş Norveç i nereden biliyorsun onların da başka sorunları vardır kendilerine göre

0|0
    0|0
  • Ay looovvvvv :)))))

0|0
    0|0
  • sen yıne pacayı kurtarmıssın mustafa kesere maruz kalnlar ne yapsın :)

0|0
    0|0
  • Güzel sözler sarfettin

5*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...