Kahve kültürü olanlar bir bakabilir mi ?

Arkadaşlar bildiğiniz önerebileceğiniz kahveler neler ?

Not: Yoğun ve acı tadında kahveleri severim. Şeker kullanmıyorum..

Önerisi olan herkese +1

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkı bir Türk kahvesi tüketicisiyim, onlarcasını denedim ama kuru kahveci Mehmet efendiyi tek geçerim. Diğerinde ise Jacobs açık ara önde benim için çünkü kokusu ve tadı Nescafeye göre daha sert ee kahve dediğin zamanda sert olacak. Özellikle Jacobsu Süt tozu atmadan içerim kahveye süt tozu asla katmam. Filtre kahve makinamda var bir ara yine Jacobsun filtre kahvesini kullandım oda mükemmeldi. Kahveyi yaparken evi saran kahve kokusu inanılmaz olurdu.

0|1
    0|0
    • dediğin gibi kesinlikle Türk kahvesi her zaman bir numara evlenirken şart koyucam her akşam Türk kahvesi ayağıma gelecek diye :))

Öneriler için çok teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 4

• kahve türleri derken?

markadanmı bahsediyorsun eğer öyleyse Jacobs öneririm

sert ve ymuşak şeklinde var denedim çeşitlerini gayet güzel

aşşağıdaki yorrumda menengiç kahvesi var o tam kahve sayılmaz sütle yapılıyor

ve gaziantep yöresine ayit bir lezzet

0|1
    0|0
  • nescafe gibi çözünebilir kahveleri sevmem. ya kurukahveci mehmet efendinin türk kahvesi ya da filtre kahve. french press te de oluyor ama en güzel tadı makinada yakalayabiliyorum.

0|1
    0|0
    • Makinasız olmuyor sahi ya iş yerinde makina var ama benim canım en çokta akşamları çekiyor kahve. Eve bir makina almam şart oldu..

Teşekkürler..

• Tchiboya gidip orada kahve türleri var begenebilirsin

0|1
    0|0
    • Öyle yapmak yerine burada denemiş olanların önerilerini bekliyorum. Teşekkürler..

• Kahve dediğin acı olur yanında sigara ya da bitter çikolata olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• link

Menengiç kahvesi denemiştim merak edip. Evde yaptırdım hatta. Ası seviosan pek sevmezsin yumuşak oluyor bunun kahvesi

0|1
    0|0
  • filtre kahve olabilir..

0|1
    0|0
  • Diken kahvesi cok iyidir ama her yerde olmaz :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...