Sizede böyle oluyormu bazen?

Bazen ölürsem yaşayamazmışım gibi geliyor sizde de oluyormu bu ?

Güncellemeler:
şmdi hemen hemen hepnz yaptgm mnıcık bı esprden ınancım olmadıgı dusuncesnı mı ckardınız?

0|1
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• öldükten sonra her şey yine olduğu gibi devam edicek.. yokluğumuz hiçbi şeyi değiştirmicek dünyada. bikaç kişi gerçekten üzülcek, bunun dışında bizi tanıyanlar da 10 saniyeliğine üzülüyormuş gibi yapma zahmetine katlancak. dünyanın kendi etrafımızda dönmediğini anlamak için çok geç olcak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• galiba soru tam yerine oturmamış. öldükten sonra hayat bittiğine göre nasıl yaşayamazsın gibi geliyor..herhalde öldükten sonra tekrar dirilecegine inanmıyormusun gibi geliyor olmalı. buu görüşler insanların dine inanıp inanmadıklarına ve mensup oldukları dinin esaslarına göre degişebilir. kimisindeahiret inancı zayıf olabilir.yada hiç olmayabilir. islam dinine göre öldükten sonra tekrar dirilme ve ahiret günü vardır. benim inacım da islamiyet olduğu için buna inanıyorum

0|0
    0|0
    • Bu üstü kapalı yargılamayı nasıl oluyoda yapabiliyosun ki? Burdan inancımn farklı olduğu yönünde bişeyler çıkardıysan bu senin algılama yeteneğinle alakalı bir durujm benim buna yapabilicem bişey yok.. Herkesin inancı kendine.. Espri algılama yeteneğin olup olmadğndan şüpheliym ama konunun direkt inanca çklmiş olması çok sağlıklı bir davranış gelmedi bana.. Kafirun suresinin anlamını çok seviyorum dostum..

• cevap vermek lütfünda bulundugunuz için çok teşekkür ederim inanınki inancınızı sorgulamak degildi amacım. sadece genel anlyışı belirtmek amacıyla yazmıştım. yanlış anlaşıldıgım ve zatıalinizi üzdügüm için çok huzursuz oldum lütfen hakkınızı helal edin her halde bundan sonra burada fazla kalmayıda düşünmüyorum yazmayıda

• siz bilirsinz çok ciddi bir tartşma geçmedi aramzda ama helal olsun :) üzmedinizde..

• Nasıl Yani Anlamadım (:

0|0
    0|0
  • hayatı ve ötesini iyi okuyup doğru anlamak lazım, ölüm sadece sonsuzluğa uzanan yoldaki küçük bir moladır, anlamak için illa ölmek gerekmez, ölüme hazır olmak gerek her anlamda

0|0
    0|0
  • Ben genelde ölürsem dünyadaki bütün kızlar başkasının olacakmış gibi geliyor, tamam ben yaşamayayım ama kızlar da gelsin :'(

cayırt

0|0
    0|0
  • bazen eski sözcuklere bakmazmısın onlar nasıl kuçuk nasıl zararsızlar

oysa ne yalanlar cehaletler gizli orda

korkma, bir daha gelmez ustune

0|0
    0|0
  • rapucancon sen böyle ölmeli gömmeli sorarmıydın yaw içimi kararttın yeminlen -.-

herkes gebersin sen ölme

0|0
    1|0
  • ölünce ölünüyo zaten :) herkes bir Polat Alemdar değil bu devirdi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...