Ankara şehrinden nefret ediyorum

Cidden çok kalitesiz bir şehir değilmi? Ben utaniyorum böyle bir şehirde yaşadığım için. Sabah sinirlendirdiler insanı çileden çıkarıyorlar kendini bir b.k sana insan dolu. Ankara hepmi böyleydi? Yoksa değiştimi.

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• başkan inan bende senin gibi nefret ediyorum ankaralı degilim ama askerligi orda yaptım deselerki türkiyede bomba denemesi yapıcaz ankarayı öneririm :D başkent vermişler bide :)

0|1
    1|0
    • Askerlik zaten zor bide orda dahada zordur :) doğru söze ne denir sonuna kadar haklisin

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• Ankara böyle biyer dostum Kendini Tyson sanan adamlarla dolu Esrar içip övünen Ve faça Çeken kızlar bile :D ben bildim bileli böyle

1|1
    0|0
  • Dostum bende önceden Ankaradan nefret ederdim üniversiteyi başka şehirde okumaya çok hevesliydim sırf Ankaradan kurtulmak için şimdi ise Samsunda yaşıyorum Samsun çok güzel doğal güzellik açısından Ankarayı yerle bir eder ancak ben her türlü Ankarayı arıyor ve özlüyorum .Sende Ankaradan ayrıl bir süre sonra emin ol Ankarayı sevdiğinin farkına varırısın ve Ankarayı ararsın. Ayrıca rahat bir şekilde büyükşehirde yaşamak istiyorsan Ankara bir numaradır insanı hiç yormaz sosyal aktivite olarak sınırlıdır ancak Kızılay favorimdir

0|0
    0|0
    • Dostum sen yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşsun... Ankara, Samsunun sadece bir gömlek üstüdür.. Tut birini vur ötekine :))

• adana.bursa.eskişehir.kayseri.muğla.aydın.mersin.çanakkale. ve daha niceleri buralarda kalan arkadaşlarım da benle aynı sorunu yaşıyor iki istisna hariç İstanbul ve İzmir bu iki şehir doğal güzellik ve sosyal hayat bakımından çok canlı ankaradan iyi diyebileceğin iki şehir başka yok türkiyede ki o zaman sen türkiyeden nefret ediyosun.

• ve şunu demeliyimki Ankara samsunu karşılaştıramassın bile Ankara samsunun bir gömlek üstünde demişsin bende söyle söyleyeyim atlet ustune t-shırt ustune gomlek ustune hırka ustune kazak ustune kapşon ustune 4-5 tane mont Ankara samsun arasındaki fark bu ki ayrıca samsun türkiyenın en guzel 10 sehrı arasında tecrubeyle sabıtlenmıstır. Turkıyede yasayabılecegın en rahat buyuksehır Ankaradır . Ayrıca gayette kalitelidir .İstanbuldakı kaos ortamı ve İzmirdeki çarpıklığı bulamassın :D

• Aynı fikirdeyim... 2 defa gittim... Üzerine ölü ruhu serpilmiş insanlar oturuyor...

0|1
    0|0
  • O kadar değil de sıkıcı tabi...

0|1
    0|0
    • Bi tek sıkıcı olsa keşke.

• Hocam herkes çıkar ilişkisi içinde nedense hiç görmediğim kişiliksiz insanlari burada gördüm konusmaktan anlamiyorlar. Iyi niyetim boşa hep. Çözüm okulumun bitmesi ve gitmem galiba. Sağolasin kardes.

• Valla benim memleket deniz kenarı okulu da ankarada okudum iş güç de burada. Okul bitince bir daha gelmem diyordum nitekim yine geldim Ankaraya. Öyle geri dönülmez yerdeyim anlatamam. Ama bir yandan güzel insanlar çok olsa ankarada da güzelleşse biraz diye düşünüyorum...

• Güzel mi kötü mü bilmiyorum..

*Ama özel olduğu kesin..

1|0
    0|1
  • iyisi de vardir kotusu de Ankara da ptt gisesi nde bir adam vardi cok iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...