Düşüncenizi savunabilir misiniz?

Arkadaşlar bu soruda ciddi bir uygulama yapmayı düşünüyorum. Bana hayatınızda inandığınız savunabileceğiniz bir konu söyleyeceksiniz bende onu çürütmeye çalışacağım bakalım kim başarılı olacak :)

İyi olan kazansın.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ben gibi bir tane daha yok :D

1|0
    0|0
  • ben değerliyim

0|0
    0|0
    • değerli olduğun neyin var?

• Yaaa :D bak işte yanlış anlayacağını biliyordum o yüzden açıklama yaptım :) düşündüğümü tahmin bile edemessin :)) emin ol ki senin düşündüğünü düşünmüyorum,yaşını sormakla.

Ayrıca söylediklerini anladım ekstraya gerek yoktu :) sadece yaşını merak ettim oda söylemedin.

• dalgınlık 18

• vatan icin ölen insanin cenetlik oldugu yalani.mesela

0|0
    0|0
    • o yalan değil vatan için öldüysen bir kere şehit olursun ;) içinde herhangi bir fesatlık yoksa sonuçta senin bastığın toprak için o adam kalkıp savaş veriyor bu adam cennete değilde cehennememi gitsin?

• ınsanlar önyargılı ve bende bunu derken a örnegıyım:)çürüt bakalım:)

0|0
    0|0
    • insanlar dedin :D bi kere genelleme yapmışsın :) her insan önyargılı değildir

• sen bana ters gördüğün ve tanıdığın tek bilim adamı söyle, benim söylediklerimin anlamı yok eğer sen söylediklerimi tanımazsan...

• nietzsche her sozcuk bır onyargıdır..önyargının kralı olan bır davranış bilimi düşünürü

• eskik kalsın

0|0
    0|0
  • halkın büyük bir çoğunluğunu eğitimsiz kültürsüz ve düşünme yetisinden yoksun olduğu gerçeği

0|1
    0|0
    • Büyük çoğunluğumuz eğitimsiz ama dikkat edersen ülke olarak ciddi bir gelişim içerisindeyiz büyük çoğunluğumuz kültürsüz olsaydı bu gelişmeler olmazdı ;)

• tv den eğitim alındığına inanıyorsan, seninle tartışmaya bile gerek yok

Erkekler Ne Diyor 7

• "türkiyedeki türkler, işlerine geldiği gibi yaşıyorlar."

mesela içki içen, karıya kıza gidip mala vuran adam, benim domuz eti yediğimi görünce beni kafir ilan ediyor, ki kendisi sübhanekeyi bile bilmiyor.

evet bakalım nası çürüteceksin tezimi?

"türkiyedeki türkler, işlerine geldiği gibi yaşıyorlar."

0|0
    0|0
    • türkiyedeki türkler diyorsun türklerin hepsi böylemi? kaç türkle tanıştın? sayısı 100'ü geçmez sana bu sözü söyleyenlerin :) unutma dünyada 5 milyar insandan 5 milyonu karakter sahibidir ;)

• şunu anladım ki türk milleti degişiyor çok üzülüyorum din konusun da ve kuran konusun da bile artık saçmalamaya başladılar artık osmanlı ve türkiye kurtuluş savaşın daki gibi olan şeylerimizi kaybettik

0|0
    0|0
    • Hayır kaybetmedik dikkat edersen mehter marşı falan hala özümüzde var osmanlı.Ayrıca fetih filmi şu an oynayan dizi osmanlıya olan hayranlığın çok güzel göstergesi olsa gerek

• Senin öz adının tamamen farklı bir isim olduğunu sana ispatlerı, kala kalırsın öylece...

İyi olanı geç..." BEN HER ZAMAN KAZANIRIM, BEN NE DERSEM O OLUR...! " o kadar...kih..kih..kih..

0|0
    0|0
    • bu konu ispata açık değildir zaten bunu ispatlayacak kişide yoktur gerçekçi olalım lütfen ;) herzaman kazanamassın,önce düşünmen gerek :)

• ya yeteneksizsiniz yada yeteneksizsiniz :)

• Bumudur yaniii...Şimdi bu çürütme mi oldu yani...Hımmmmm...Pekiii...Çimdi dediğim çürüdü, küflendi ve hatta kokmaya başladı...Puhahahahahahahaha...!

Üstadım kapatalım bu konuyu...

• o kadar düşüncesiz insanın dışında şimdi bide sana mı sinirlenelim

0|0
    0|0
    • olaya bak adam bana sinirleniyor burda soru soruyorz :D sitenin amacı bu

• yinede sinirlenirim düşüncelerime karşı çık diye sana düşüncemimi söyleyim iyice alıştık ya artık düşüncelere karşı çıkılmasına oyuna döndü iş iyice bku yedik artık :)ynlış anlama dostum sna sitem etmiyorum işin makarası

• iyi ya takıl :D

• Allah birdir diyorum ben.

0|0
    0|0
    • konumuz çürütme ama allah olduğu için işin içine girmek istemiorm :D yoksa senin bile fikrini değiştirirdim :D az ateistlerle konuşmadım

• İyi de senin benim soruma verdiğin cevabın hiçbir geçerliliği yok ki.Tez çürütmek için somut şeylerle gelmen gerekir.Duyumunla gelme benim elimde bu var bu var de.Kitabı Allah Peygambere gönderiyor.O da Müslümanları temsilen 'biz' kelimesini kullanıyor.Şimdi sen diyorsun ki; Kuranda 'biz' kelimesi geçtiği için allah yok.Öyle mi?Ben de bunu kabul mu edicem?Yapma Allah aşkına (!) kazanma hırsını anlarım ama...Abartıya lüzum yok.Konu dağıldı.

• tamam sen bilirsin :) sen kazan

• kuran değiştirilmiştir.

0|0
    0|0
    • Kuran-ı Kerim mi ? İmkansız...

• :) Hacı birkaç örnek verelim "biyomimetik" denen şeyde dogadan teknolojiye geçiş anlatılır,doğa bukadar mükemmel olamaz bir yaratıcı olmalı senin o beynin düşünce denen birşeye sahip hadi bildigin tanrın yada ateismin bana düşünceyi açıklasın bklm nasıl açıklıyor,yada bana insan içinden konusurken nasıl konustugunu açıklasın? Bilim hala bunlara çözüm bulamamış bunlar tesadüfmü akıl var mantık var :D

• He ayrıca senin bana savunacak hiçbirşeyin olamaz :) Çünkü elinde bir inancın yok neye inanıyorsun ki :D Yaratıcın bile yok ölünce ne olcaksın? Amacın ne? dünyada ne işin var?

• Sen söyle ben cürüteyim :)

0|0
    0|0
    • Tamam :) "liseden çıkmış kızların çoğunun kafası bir olgun kız gibi çalışmaz"

• Yukarıdaki gizli kullanıcıya yanlış yerden yaklaşıyorsun cürütmek için.Şu ana kadar çoktan çürütebilirdin.Az sonra çıkacam ama yarın yeniden buraya yaz bu saatlerde.Cevap atayım :)

• hacı ozmn destek ver :D benim kafa bukadar :DD

Yükleniyor...