30 Mart'dan sonra Kürdistan özerkliği kuracağız

BDP başkanı Selahattin Demirtaş'ın bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haber: link

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bizi bu duruma düşüren herkesin Allah belasını versin. Çocuklarına dahil ellerinden alsınlar. O şehit anaların çocukları bu yüzden ölmediler ama onların çocukları nedensiz ölürler inşallah.

Türkiye diye birşey kalmadı onlara oy verenler bir yerlerine kına yaksınlar. Para uğruna şerefini satan insanlarla aynı havayı paylaşmak kadar kötü birşey yok.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Normal bir durum.

1|2
    0|3
  • Kurarlar kurarlar ama anca hayal kurarlar rüyada bile görmek yok Türkiye Bir BÜtündür Parçalanamaz..

1|0
    0|0
  • Olsun kürt türk kardeş değilmi, kardesinin özünü yaşayabilmesi için önünde bulunan yasaklamalar engelemeler dayatmaların kaldırılması kötü bişeymi, kötü düşünceleri önyarıları kafamızdan silelim. farklılıklarımızı yaşamamız ayrılığı bölünmeyi değil, aksine birlikte yaşamanın gerekliği olan

saygıyı muhabetti arttirir kanka,

Hem savaşma seviş öyle daha güzel degil he :)

1|1
    1|0
    • şu dediğine bakar mısın biz onlara yasaklar koyup eziyet etmiyoruz yine yaşasınlar ama bu devletin içinde adam akıllı, bizim ecdadımız osmanlı biz bu toprakları kanla aldık kanla veririz kimse kusura bakmasın özerklik mözerklik olamaz

• Merve kan şiddet middet bunlar kötü şeyler, böyle seyler düşünme, sen cok narin biseysin ,mesela cicekleri düşün aşkı düşün hepimiz kardeşiz

• Hala daha itibar etmeyen, kıçını devirip yatanlar var.

Özerkliğin olduğuna inanabilmeniz için daha ne olması gerekiyor?

2|0
    0|0
  • kumda pipisiyle oynasın diyorum :D kılıçdaroğluda iktidar olacapız diyo ama olamıyo bunukide öyle laf olsun torba dolsun gerilim yaratalım göz korkutalım

1|0
    0|0
  • bir aileyi işletmeyi yönetmek bile zorken devlet yönetmekten bahsediyorlar

bunu onlar daha iyi biliyorlar

öyle ulke kurduk biz hop olmuyor işler .

bunların hepsi devlet gözetimi altında olan seyler devlet kaz gelen yerden tavuk esirgemez ama

olanları tamamen kıskırtma olarak provakasyon amaclı oldugunu düşünüyorum.

bu kadar kucuk düşünmeyin be turkiye buyuk guclu bir devlet.

tabi buna inanmayanada saygım var sorun yok benim acımdan.

1|0
    0|0
    • dediğin gibidir umarım (:

• bu hikaye son bir senedir var saten.onlarda biliyor devlet yönetmenin ne oldugunu

öyle bir sey yaparlarsa koyun misali kurtların onları yiyecegini laf sadece

• Nerde o günler...

Özerklik değil bağımsız olsunlar... Sonra amerikan zenci askerleri onlara özgürlük getirsin...

1|0
    0|0
  • Seçim yatırımı yapıyor. Bu laflarıyla kısa vade de oy toplayabilir ancak bu sözünü yerine getiremediğini görenler genel seçimlerde kendisine orta parmağı göstereceklerdir. Diğer tarftan zaten canım sıkılıyor, savaş olsa da gitsek diyorum...

1|0
    0|0
  • seçim öncesi gerilim yaratma çabaları

1|0
    2|0
  • Keşke biz Türkler de özerklik kurabilsek...

1|0
    2|1
  • Suç diyenden çok dedirtende.

1|1
    0|0
  • her biji israil diyorsunuz yani :)g*tister biraz ama sonuçta başımızda büyük big*tvar

1|0
    0|0
  • Dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi? Sıçtırttınız ülkenin içine.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hala Rte'ye oy verirlerse daha büyükleri olacakta haberleri yok geri akıllıların...

2|2
    0|2
  • başlığı görünce girip direk küfürü basacaktım ama içerik farklıymış. ne düşünüyorum; o g*t varsa eğer kursunlarda görelim.

1|0
    0|1
  • akp sağolsun var olsun mk.

2|2
    0|2
  • başlığı görünce arkadaşım falan demicektim sövücektim ama girince anladımki farklıymış :D g*tüne kurar ancak özerkliği

1|0
    0|0
  • akp'ye oy veren gerizekalılar yüzünden daha çok kişi özerklik kurar iki Allah kitap diyo diye müslüman sanıp nerde caHİL insan var oy veriyo ya da bu ülkeye düşman olan kişiler

1|2
    0|1
    • akp lilere yaptıgınız bu hakaret uygunmu şimdi. herkes karşısındakini geri zekalı görürse bu ülkede ileri zekalı yok demektir

• bn kimseyi küçük görmek istemem ama akp ye oy wernlr dogru yolda mi snce şehtlerimzdn bahsedrkn kelle apdullah öcalana gelnce sayın öcalan dmek ne kadar dogru snce

• Ancak rüyalarında özerliklerini ilan ederler

0|0
    0|1
  • bokumun özerkliğini kurarlar

1|0
    0|3
  • şaşırtmıyor artık hiçbirsey yazık sonumuz ne olacak allah bilir

1|1
    0|1
Yükleniyor...