Türk kızları fazla havalı değil mi?

Eğitim ve kültür seviyesi daha yüksek olan Avrupalı hanımefendiler bana daha sıcakkanlı geliyor. Kendilerini gereksiz yere kasmıyorlar, kompleksli ve kaprisli değiller, oradaki en güzel nazik bayanların buradaki poposu asfalta yakın kızlar gibi kendilerini bir şey zannettikleri de yok. Doğal, sıcakkanlı davranıyorlar ve bu benim hoşuma gidiyor. Daima güler yüzlüler. Bu nedenlerle kendilerine derin bir hayranlık besliyor, saygı duyuyorum. Sizler aslında kim olduğunuzu bir anlayabilseniz, gerçek değerinizi bir görebilseniz..

Güncellemeler:
Son satırdaki ifadem olumsuz anlamdadır.

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Soruları nadiren puanlandırırım. Size 5 yıldız verdim.

O kadar doğru bir noktaya parmak basmışsınız ki. Üstelik sonunda onlara yol da göstermişsiniz. Çok haklısınız.

Avrupalı kız arkadaşlarım oldu. Asla kapris yapmıyorlar. Yaşanan bir ilişkinin 2 insan temelinden kurulduğunu çok iyi biliyorlar. Aşkı mantıklı bir şekilde yaşıyorlar. Erkeklerini bir köle değil, hayat arkadaşı olarak görüyorlar. Eşit ve adil olmak onların ruhunda var. Erkeği ne sömürülecek bir varlık, kendilerini de seks objesi olarak görüyorlar. Sorumluklara eşit katılıyorlar, aynı şeyi de erkekten bekliyorlar. Ütü yapmayı hiç beceremezdim ama bir kız arkadaşım sayesinde öğrenmiştim. Kapısında kar birikince kürerdim (çok zor bir iştir) ama bunu can-ı gönülden yapardım çünkü o da sorgusuz sualsiz bana aynı şekilde yaklaşırdı. Türk kadınları ile bunu yakalayamıyorum ne yazık ki. Her kadın bencil ve içten pazarlıkçı değil ama genetik kodlama ne yazık ki olumlu yönde gelişmemiş. Bunun da etkisi ilişkilere hemen yansıyor.

İşin üzücü yanı ise son satırda yazdıklarınızın doğru olması. Türk kadınlarının kendilerine özgü o kadar değerli özellikleri var ki. Bunları ön plana çıkartmak yerine kapris ve komplekslerinin cazibesine kapılıyorlar. İçlerindeki o güzellikleri doğru yönlendirmeyi ve eksik yönlerini geliştirmeyi başarabilseler neler olacak aslında.

Son bir eleştirimde erkeklere. Siz - aliveagain - farkındalık yönünüz gelişmiş ama Türk erkekleri hatta Türk insanı kültürel gelişimini tamamlayamadığı için karşı taraftan ne isteyeceğini ve nasıl yönlendireceğini bilmiyor. Dolayısıyla körler, sağırlar birbirini ağırlar durumu söz konusu oluyor.

"We're gonna be in the Hudson"

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 'Poposu asfalta yakın' demissin de aynı genetikten oldugumuzdan sizin de filinta gibi olmanız imkan dısı.Avrupalı hanımlar size daha sıcak geliyorlarsa Avrupalı bir bayanla cıkmalsınız kurabilirseniz bir de yuva kurmalısınız .Ancak ben sizin sorunuzu bu kadar masum oldugunu düsünmüyorum.Sürekli piskolojik baskı yontemleriniz daha fazla ters tepecek.Kimse silah dayayıp benle evlen demiyor degil mi?Siz de sınırınızı bilin.

0|0
    0|1
  • Benim ne suçum var :D evde oturuyorum

0|1
    0|0
  • türkiyede bir kiz avrupali bir kiz gibi davrandiginda kasar damgasi yiyor, dogaldir ben kolay kiz degilim efekti yapmalari okadar abazanin yasadigi bir ülkede.

etegin boyuna bakarak namus analizi yapan, kolunu omzunu gördü diye tahrik olan erkekleri es gecip kizlar niye böyle demeden önce erkekler kadinlara neden böyle davraniyor onu sorgula önce.

0|0
    1|0
  • Türk erkeklerinin muhasır medeniyetler seviyesine yükseldiğini Türk kızları olarak görebilecek miyiz acaba? İlişkiden kasıtları yatak odaları ile sınırlı kaldıkça ,bel altı pozisyonlara kilitlendikçe gerçekleri görmek yerine sürekli yerden yere vurmayı ne zaman öteleyecekler? Bırakın bu işleri gibi bir safsatayla yola çıkan herkes de aynı kanı var bayım.kadın-erkek yozlaşmış bir toplumun evlatları olarak haltı sadece kadınlara sıvamayın gözünüzü seveyim.

1|1
    0|0
  • Daha öncede demiştim. Bizim Türk erkekleri o beğendikleri Avrupa, Rus kızlarıyla evlenmeye başlamadığı sürece kimse bana Avrupa kızını övmesin...Hep onlara hayranlık duyarsınız özellikle Rus güzellere ama evlenirken Türk kızı...Arada tezatlık var...Ya ne istediğinizi bilmiyorsunuz ya da o dış görünüşünü beğendiklerinizde bir sorun var

(Çok nadir istisna Avrupalı bayanlarla evlilikler yapan vardır. Yorumum Türk halkı genellemesi)

0|0
    0|0
  • Haha, güldürdün.

Keşke sizin gibi beyin israfları avrupaya toplu geçiş yapsa :(

2|0
    1|3
  • Agziniz laf yapacagina cevrenizi degistirin

0|0
    0|0
  • havalı değil yetiştirlme tarzı toplum vs her erkeğe gülerek yanaşırsak başa çıkamayız türk erkekleride bukadar abaza olmasaydı ozaman

0|0
    0|0
  • Ben kendim tam safkan türk değilim, fakat herkes haddini bilmeli kanısındayım.

Herkes olduğu kadarlık biri ile hayatını birleştirmeli, sende olmayanı başkasından isteme.

0|1
    2|0
  • Kişiye göre değişebilen şeyler; tavır, hal, hareket .. Şimdi tutup bundan genel yargılara varırsan nesnel olmaz bu 1

2. si sana hep tikiler denk gelmiş.. :D

0|0
    0|0
  • zaten duzenlı olarak hava bastırıyoruz .

0|1
    0|0
  • Abi nedir bu Türk kızlarını beğenmeme olayı anlamadım gitti ..

1|0
    0|0
  • Çünkü siz kaldırıcak kapatiseye sahip değilsiniz o yüzden !

0|0
    0|1
  • erkekler durmadan kızların ayağında köpek olursa, hemcinslerimde havalı olur ve kendini bir şey zanneder tabi

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sana katılıyorum

bizim türk kızlarını anlamaya çalışıyorum ama çok tutarsız davranışlar sergileniyor çoğu zaman

önceki mesleğimde yurt dışındaki insanlarla sürekli muhatap oluyordum

oradanda biliyorum

asnki bizim memlekette her erkeğe selam verip güler yüzlü olunca çıkma teklifi alacaklarmış yanlış anlaşılacakmış hissiyatı veriyorlar

0|1
    0|0
  • Cok mutevazi bayanlar tanidim bu göreceli bir kavram ve Türk bayani Türk Erkegi ile sinirlandirmak anlamsiz yani.Sonuc itibari ile burada önemli olan.. Bazi insanlarin soguk ve mesafeli bazi insanlarin sicak kanli ve sevecek olduklari.

0|0
    0|0
  • Çok Güzel bır tespit.

0|1
    0|0
  • aslında bu talep arz meselesi.Yabancı ülkelerin özellikle Rusya gibi erkekleri bayanlarına karşı çok kaba ilgisiz kötü aşağılar gibi vs. davrandıkları için Yabancı kızlar Türk erkeklerini seviyorlar etkileniyorlar hoşlanıyorlar.Bir şeye ne kadar talep varsa kıymeti o kadar artıyor talep ne kadar azsa durum değişiyor.Bence bunun etkisi var.

0|0
    0|0
  • Baktın kız havalı sen kızdan daha havalı olacaksın =)) Sonuç zaten hep yalnızlık..

0|1
    0|0
  • O zaman sana Avrupalı kızlarla başarılar dliyorum ^^

1|0
    0|6
  • Bizim kızların popsunu kim kaldırıyor. Apaçi tipler kaldırıyor. Kızlar da kendilerini bir şey zannediyor.

0|0
    0|0
  • herkız öyle deyil içlerinde mütevazi olanalrıda var önemli olan sen kime değer verip vermeyeceğini bilmelisin

1|0
    0|0
  • en sevdigim sozlerden birisini soileim komsunu tavugun kaz gorunurmus.

boyle odunlara boyle kezbanlar diyim:)

0|0
    0|0
  • Bencede aşırı havalı ve kendini beğenmişler ...

0|0
    0|0
  • Nasıl olmasını istiyorsun Türk kızlarının kardeş ?

0|0
    0|0
  • Vardır aralarında bir kaç çürük elma hepsi değildir Hanım kızlarda var haklarını yemeyelim

0|0
    0|0
  • yok be abartmıssın

0|0
    0|0
Yükleniyor...