Tiyatroya gider misiniz?

Tiyatroya gider misiniz? Sever misiniz tayatroya gitmeyi? En son gittiğiniz oyun neydi? Nasıl bulmuştunuz oyunu? :D Bu arada ben en son Sumru Yavrucuk'un Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi isimli tek kişilik oyununa gittim. Mükemmel bir oyundu.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3,4 yıl önce gitmiştim ne yapsam beğenirsiniz uyudum. Çok büyük saygısızlık ama ne yapayım çok çalışıyordum işten çıkar çıkmaz gittim. Ama nasıl böyle direniyorum uyumamak için o mücadele için bile en az tiyatro bitimindeki alkışlanma kadar alkışlanmam gerekiyordu. Sonra alkışlanmayacaklarını anladığımda kendimi bırakmışım. Sonra kafama bir ayakkabı çarptı arkamı bir döndüm birader horlamayı kes yoksa..ayağa kalktım indir o elini al şu ayakkabını senin ağzını burnunu.. Birden irkildim 1. bölüm bitmiş hemen ayrıldım 2. bölümü beklemedim. Ee şimdi ben nasıl gideyim tekrar tiyatroya uyku tutmasa uyumak için yine gitmem. Saygısızlık olmasın adam kazayla görür uyuduğumu bir şey falan fırlatır gider döverim al başına belayı karakol polis uğraş dur. Tiyatroya giden genç kavga çıkardı diye haber çıkar. Suç benim mi değil sistemin çarkı bozuk :P

0|0
    0|0
    • Sistem zaten bozuk o konuda katılıyorum :D ama ben hiç bir zaman bir yerde uyuyamamışımdır ya çok tuhaf evde yatağımda zor uyuyorum :P

• Belki de ben daha dayanıklıyımdır :D

• O da olabilir :D

Kızlar Ne Diyor 6

• giderim çok severim hem de

0|0
    0|0
  • ooo tiyatro benden sorulur.. çok seviyorum hatta arkadasları zorla götürüyorum.. en son gittiğim oyuun ayyar hamzaydı.. gülmekten karnım ağrıdı.. güzel bir oyun ayrıca yaşadıgım yerde tıyatroya baleye operaya ılgı cok fazla mutlu oluyorum acıkcası tavsıye ederım..(:

0|0
    0|0
  • bilet bulunca haber ver.önden lütvinn.

0|0
    0|0
  • Bayılırım tiyatroya :-)

0|0
    0|0
  • ben hariç herkes gidiyormuş sorudan anladığım kadarıyla ama salonlar bomboş

0|0
    0|0
    • Şurda hepi topu 5 kişi cevap yazmış bir de ben 6 :D Zaten yeterince az değil miyiz sence?

• evet giderim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Birçokkez gittim adana devlet tioyatrosunun çoğu oyununa gitmişimdir festivallerinde %90 ına en son gittiğim oyunda TENEKE idi çok beğenmiştim :D

0|0
    0|0
    • Gitmek lazım zaten, oyuncuları canlı canlı karşında görmek gibisi var mı :D

• Allah bozmasın çok güzel bir alışkanlık ^^

• İlk okulda gitmistim ismini bile hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • en son Ankara da haydi karına koş diye bir oyuna gittim. başka da gitmedim. askeri okuldayken gece ankaraya çıkmak nimettir la. oyunada bir beş dakka baktım sonra kaçtık içmeye gittik :D

0|0
    0|0
  • Her cuma giderim genellikle.

0|0
    0|0
    • Ben düzenli olarak gidemiyorum malesef :D En son hangi oyunu seyrettin? :D

• Pek uyumam gittiğim yerlerde :D Zaten burası da büyük bir salon değil, alternatif sahnelere gidiyorum da ben genelde, uyursam rezillik valla :D Ama olsun yine de gideceğim ben tiyatro sonuçta ne kadar kötü olabilir -_- :D

• Deme öyle.Çok güzel oyunlar olduğu gibi çok kötü oyunlarda var.Kız arkadşaım kredi kartına otomatik ödeme yapmış.Her cumaya bilet alıyor 2 tane otomatik mecbur gidiyorum.Neler gördü bu gözler :D

• Kesinlikle , bircok kez de rol aldim

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Severim gittiğimiz zaman dönemler oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...