Whatsapp surekli online gozukme

Arkadaslar whatsappta surekli cevrimici gozukme gibi bir hata var mi? Eski sevgilim 4saattir surekli online.lutfen ne takip ediyosuna degil surekli cevrimici olma sorununa odaklanalim.biriyle gorusebilir de 4saat durmadan sacma degil mi?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bir ara nokia telefon kullanıyordum açık unutmuşum gece 4ten sabah 10a kadar çevrimiçi gözüktüğümü bilirim yani ama biri 4 saat boyunca nasıl konuşcak ya adam işemeye falan da mı gitmemiş hiç ilginç :D

0|0
    0|0
    • işeme konusu aklımdan geçmedi değil :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bilişim sektöründe çalışan bir insan olarak sürekli çevirimiçi olmanın tek yolu biriyle konuşuyor olmaktır! Bunun takılmayla internet bağlantısıyla ilgisi yok .

4 saat biriyle konuşuyorsa boşanma sebebidir. Çünkü bir erkek başka bir erkekle 4 saat durmadan konuşamaz . Yapımızda yoktur.

0|0
    0|0
  • benim hep acik hic kapatmiyorum .

0|0
    0|0
  • n'oldu kıskandın mı ?

0|1
    0|0
  • Senin internet bağlantında bir problem olabilir..

0|0
    0|0
  • Muhabbetin koyusuna dalmış. Seni aldatiyor , net. Bide Allah beni senin gibi kadinlardan korusun.

0|0
    0|0
    • Arkadasim onyargidan oleceksin.biz ayrildik cok uzun sure oldu.ben salak gibi sevdigimden numarasini bile silemiyorum.keske ne oldugunu anlayip yorumlasaydin.

• Yani bu konuda hak vermeden gecemeyecegim.ben de en kisa surede kurtulmak istiyorum

• Umarim kurtulursun allah kolaylık versin diyelim. Iyi geceler. ..

Kızlar Ne Diyor 6

• açık unutmuş olsa diycemde bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Olabilir mumkundur yani konustugu biri vardır.

0|1
    0|0
  • bazen oluyor öyle

0|0
    0|0
  • androidli telefonsa oluyor öyle

0|0
    1|0
  • Whatsapta online gozukme hilesi var bende yeni gordum seni kiskandirmak için yapmis olabilir bu hileyi ahhaha ama bana çok saçma geldi ne gerek var 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • çatır çatır aldatıyo

0|0
    0|1
Yükleniyor...