Türk dili ve edebiyatı

Türk dili ve edebiyatı okuyorum, sizce bu bölüm iyi mi, geleceği var mı, nasıl kendimi geliştirebilirim, çok seviyorum ama duyumlarım kötü lütfen ciddi cevap verin.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• akademik olarak devam edip universite de kalırsan iyi olabilir benim gibi öğretmenlık peşinde koşarsan işin zor

0|0
    0|0
  • Bende okuyorumda şuan faydası yok :D ^^

0|0
    0|0
  • var tabi ama atanmak mesele atanrsan iyi

0|0
    0|0
  • amacın edebiyatı bir arac olarak kullanıp iş sahibi olmaksa yeterince sevmiyorsundur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk dili ve edebiyatı bölüm mezunuyum. Kpss de bile işe yaramayan tek bölüm ne yazık ki. Formasyon zaten çok sıkıntılı alsan da atamaları çok az. Bir de şimdi alan geldi ki kpss ye çok zorlaştı. Tavsiyem akademisyenlik anlamında bir şeyler düşünmen. En okunmaya değemeyecek bölüm ne yazık ki :(

0|0
    0|0
    • okul ortalaman kaçtı ve şimdi ne iş yapıyorsun özel olmazsa

• İnşallah canım. Ben hiç almadım ya ne alttan dersim kaldı ne üstten ders aldım. Dersler ağır zaten çok yorulursun. Üstten illa ders alacaksan da Yeni Türk Ed. alabilirsin o daha rahattır diğerlerine göre, Şu an çıkmam lazım aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin geldiğimde cevaplarım iyi geceler.

• iyi geceler taşekkür ederim

• Sevmeni anlıyorum ancak hiçbir gelecğin yok. Formasyon alayım diye yırtınacak, dershanede üç kuruşa öğretmenlik yapacaksın. Veya bölümünle alakası olmaya saçma biyerde çalışacaksın. Dilini geliştirmeye bak derim.

0|0
    0|0
    • Sen de mi okudun bu bölümü?

• Ben kimyagerim. Çok severek okudum ancak yazdıklarımın aynısını yaşıyorum. Keşke daha para edecek bir bölüm okusaymışım ama malesef. Gerçi bölümümü çok seviyorum. fen-edebiyat bölümlerinin hepsi aynı kaderi yaşar genelde.

• Kimya bence güzel bir bölüm, özel olmazsa şimdi ne iş yapıyorsun?

• bölüm güzel ama geleceği olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • güfte yazarı ol.süpeeer

0|0
    0|0
Yükleniyor...