Sanatçı Olabilmek İçin Eğitim Şart mı Kabiliyet Yeterli mi?

Sanatçı Olabilmek İçin Eğitim Şart mı Kabiliyet Yeterli mi?Ben kendi cevabımı vereyim güzel sanatlar fak. okuyan biri olarak.Önce yeteneği olacak ama eğitimini de alması lazım.İkisi de yani...Hadi buyrun...

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• elmasa şekil verirsen daha güzel olmaz mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir çok üstat sanatçı olamazdı bu yaklaşımla.

Kimilerine yetenek yeter kimilerine eğitimde gerekir.

0|0
    0|0
  • mektepli mi alaylı mı?hmmm bence mektepli...bu alaylılara cerrahi de iyi para var gel bir mide ameliyatı yap sana izin veriyoruz deseler olur tabi derler.mankenden bozma çakma şarkıcılar sunucular hepsi balon.

0|0
    0|0
  • En önemlisi çalışmak emek vermek yetenek geleceğin seviyeyi etkilese de müzik için söylersem ciddi demek ister

0|0
    0|0
  • Onda da torpil lazım =) Anne veya baban oyuncu ise sende rahatlıkla olursun, ya da futbolcu ise yetenek yoksa bile futbolcu olursun, ya da şarkıcı ise çok rahatlıkla albüm yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • aslında kabiliyet genetiktir bence.anneden babadan geçer çocuğa...

• Sadece birisi o sanat dalini icra etmeni saglar ama ikisinin birlikte varligi sanatci yapar.

0|0
    0|0
  • ŞEKER OLMADAN TATLI YAPILIRSA SANATCIDALUR

0|0
    0|0
  • bence kabiliyet yeterli zaten kablyetn varsa eğtm de alrsn zamanla :D

0|0
    0|0
  • yetenek önemli egitim şart

0|0
    0|0
  • eğitim önemli ve kabiliyeti ancak eğitim destekler...kabiliyet ALLAHTAN eğitim ise öğretmenden...

0|0
    0|0
    • evet bence de.ama öncelikle kabiliyeti olmalı.sonra da eğitimle desteklenmeli...

• aynı durum...eğitim desteklenmeli...artık toplumlar cahilleşiyor..kimse bana eğitimliyim diye gelmesin çünkü bu dünya için yaptıkları hiçbirşey yok

Kızlar Ne Diyor 2

• bence de ikisi. ama eğitim almadan bile çok başarılı olan sanatçılar var

0|0
    0|0
  • Kendi kendini eğitebilmek için güçlü bir kabiliyet lazım olsa gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...