Film kültürü nedir nasıl oluşur bilgili arkadaşlar gelebilir mi?

Film izlemeye bayılıyorum tapıyorum hatta. Kitap okumam pek ama film izlemeden duramam. Yazılılarım olurdu ama ben merak ettiğim bir film varsa onu izlerim. Seneye de umarım kazanırım radyo tv sinema okumak istiyorum. Filmlerden sinemadan ve tarihinden yönetmenlerden senaristlerden oyunculardan vs her şeyden anlamak istiyorum. Bu film kültüründen ziyade sinema kültürü nasıl kazanılır?

Güncellemeler:
Herkese +1 teşekkür ederim :)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 7. sanat gerçekten çok özel bir zevk.

Henüz yaşınız çok genç. Bu kültürü film izledikçe kazanacaksınız. Zaman içerisinde siz farkına varmadan oluşuyor. Mümkün olduğunca filmler hakkında yapılan değerli yorumları okumaya çalışın ki size farklı bakış açıları kazandırsın. Elinizin altında çok değerli kaynaklar var. Sadece imdb bile tek başına o kadar çok şey anlatıyor ki ...

"We're gonna be in the Hudson"

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bol bol okuyarak ve kaliyetli filmler izleyerek, drama , tiyatro vs konularla ilgilenerek.

1|0
    0|0
  • Sinema da film izlemenin tadı başkadır. İmkanın varsa internetten güncel seansları takip edip gidebilirsin.

1|0
    0|0
  • üniversitede 5. yılım. geçen 4 yılda, sadece kütüphanenin film arşivinde birleri bulan film izlemişimdir.

izlemeye devam rst yi kazanınca altyapı olmuş olur.

1|0
    0|0
    • hani bana hani bana :D

• Sen hangi bölümdesin?

• tarih öğrencisiyim Ankara da.

filmler her zaman ilgi alanıma girmiştir. özellikle savaş filmleri. saat 4 ten beri izlediğim bu üç ya da dördüncü filmim. fırsat bulsam filme koşarım ::D

• allah bana böyle senin gibi bir film koloi bir eş nasip etsin diyorum ve kaçıyorum arşiv yapıyorum deli gibi :D 4 senedir

işleri aksatmamak kaydı ile ama :D:D

1|0
    0|0
  • Dehsetin. Disleri.2010. BRRip. TRDUB. XviD-LTRG

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iletişim fakültelerinin kütüphanelerinde yeteri kadar, hatta fazlasıyla kaynak bulacaksın bu kültürle ilgili. "okumak beni kesmez" diyorsan da, farklı ağızlardan duyulmayı bekleyen çokça film var.

1|0
    0|0
  • önce sevdiğin filmlerin yönetmenlerini öğren mesela örneğin benim tarantino sonra onların filmlerini izle yavaş yavaş açılır zaten ama eskilerin filmlerini daha çok severim ben 60-90 arası eski filmleri daha çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Filmde öncelik yönetmendir,hangi yönetmenin ne tarz filmler yaptığını hangisinin iyi hangisinin kötü olduğuna karar vermeye başadıysan bu iyi bir başlangıçtır.

0|0
    0|0
  • izle .bütün bölümleri birleştirilmiş ama. link

1|0
    0|0
Yükleniyor...