Ankara'da gezilecek yerler nereleri?

Merhaba arkadaşlar, Ankara'da yaşıyorum, hiç de sevmiyorum ya burayı neyse mecburiyet..

Sevgiliyle, arkadaşla gezilecek yerler nereler ? Nerelerde güzel kahvaltı yapılır?, nerelerde yürüyüş yapabiliriz? vs vs gibi yerler ..

Ayrıca Nasıl gidilir ?

Başlangıç noktası, kızılay diyebiliriz.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Buradan yazıyorum kusura kalma, yorum çok uzun diye kabul etmiyor aşağı.

Göksu parkı İstanbul yolu üzerinde Eryaman da diye hatırlıyorum.Birkaç yol var gitmek için ama ben metoyla Batıkent'e gidip oradan hemen otobüse atlayıp gitmiştim ama çok güzel yerdir.Harika Diyarına gitmedim ama o da Sincan tarafında ama.Sincan tarafına Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya fakültesi var, onun karşı tarafından otobüsler geçiyor oradan binebilirsin.Kuğulu Park ise Tunalı tarafında, ona da kızılaydan 413 sanırım geçiyor o taraftan.Ayrıca Atakule'ye de gidebilrsinizO da Tunalı'nın üst tarafında Tunalı'ya Kızılaydan kalkan otobüsler var ve de Atakule'ye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten Ankaralı olmayanlar için ve başka büyük şehirden gelenler için alışması zor birr şehir.Ben 4. senemdeyim ve yeni alıştım.Şimdi gündüz mğ gezeceksiniz bir de gece mi?Alkol alıyor musun almıyor musun?Ona göre cevap verecem de?

1|0
    0|0
    • Alkol almıyorum, gündüz geziyorum

• Gündüz için çok iyi bir yer bulmak zormuş yaa, iyi olmasa da olur o kadar diyorsan Kızılayda Konur sokakta başka kafelerde var.

• çok teşekkür ederim :) Kız olduğum için malum geceleri çıkamıyorum:)

peki göksu parkına, harikalar diyarına, kuğulu parka nasıl gidilir ?

• avm'leri sevmem bahçelide herşey var paran yoksa kızılay.

0|0
    0|0
  • kızılayı gez zaten :) baraka ya git akşam eğlenmeyede :D

0|0
    0|0
  • Bende Ankarada yaşıyordum bende sevmiyordum şimdi arar oldum.

0|0
    0|0
    • niye arıyosun ki.o

kaçıp kurtulsam bian önce dua ediyorum

• alanyaya düşte gör :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Göksu genclık parkı harıkalar dıyarı vs

0|0
    0|0
    • göksü parkına veya harikalar diyarına nasıl gidilir bi fikrin var mı ?

Yükleniyor...