En korkutucu film hangisi?

Sorum belli dostlar şimdiye kadar izleyipte çok ürktüğünüz veya rahatsız olduğunuz filmler neler? Mesela ben korku filmi bağımlısıyım o kadar film izledim en çok 30 gün gece filminden ürkmüştüm izleyenler bilir karakterlerin durumu çok çaresiz gelmişti bana empati kurup yerlerinde olmak istememiştim şahsen.

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Misantropik filmlere başlayınca korku filmleri ninni gibi gelmeye başladı...

Begotten mesela. Filmi izlerken insanlığımdan utandım. Full kesip biçme. İnsanlığın oluşunu anlatıyor.

Misantropia, korku filmlerine benzemez... Eğer akli dengesinden şüphe eden varsa izlemesin.

Begotten filminin tamamını izleyebilirsiniz bu link ten. Zaten konuşma felan yok filmde. Tamamen işkence, kesip biçme, öldürme. Bu türe alışırsanız insanlık hakkında farklı düşüncelere de kapılabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • Benim bu tarz filmler ilgimi çekiyo şahsen izliyorum ama bunu izlememiştim cannibal holocaust gibi bişi mi?

• Filmin başında adam kendi gövdesini kesip bağırsaklarını dışarıya çıkarıyor. Sonra o adamdan bir kadın doğuyor. Kadın ölü adamdan kendini hamile bırakıp insanlığın devamını sağlıyor. Filmin başı böyle. Filmde müzik, ses felan yok. Sadece inleme, acı çekme sesleri var.

Bence fragmanını bir izle, öyle karar ver. link

• Fragmandan pek bişi anlayamadım görüntüler çok karmaşık siyah beyaz olunca bide filmi izliyim bi.

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 9

• içerde diye bir film izlemiştim, imdb puanı 6 nın üzerinde diye ama rezaletti kan gövdeyi götürüyor yazmışlar bir de peh

1|0
    0|0
  • The Exorcist.

1|0
    0|0
  • Korkmak için film izlemedim

0|0
    0|0
  • Insidious beni benden almıştı.Ta kii o komik görünümlü şeytanı görene kadar :(

1|0
    0|0
  • Paranormal Activity

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinin hepsinden korkarım. Beni geceler boyu uyutmayan aklıma düşen ise paranormal activity.

0|0
    0|0
  • Hiç hatırlamıyorum korku fılmı sevmıyorum pek

0|0
    0|0
  • hiç korku filmi izleyemiyorum. hatta herhangi bi filmde biri öeh! dese ben eşşşşedüüüü diye başlıyorum:(

0|0
    0|0
  • 3 harfliler

1|1
    0|0
    • Musallat filmi gibi mi?

• daha beterdi ama sinemada izleyince korkunç oluyo. ilk defa bi filmde korkudan montumun altına saklanmıştım

• Onlar konu açısından zaten korkunç bi de filmini yapınca korkmamak elde değil.

Yükleniyor...