Akp - Cemaat savaşında sizce kim haklı? Hangisinin bu ülkeyi yönetmesini istersiniz?

Akp (Erdoğan)- Cemaat savaşında sizce kim haklı? Hangisinin bu ülkeyi yönetmesini istersiniz?

• Erdoğan (Akp haklı)
    8% (1)40% (6)25% (7)Oy Ver
  • Cemaat haklı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İkiside değil
    85% (11)60% (9)71% (20)Oy Ver
  • Bu ülkeyi erdoğan yönetsin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu ülkeyi cemaat yönetsin
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tasalanma yiğidim; zaman bizden yanadır

Külümüzden yükselen duman bizden yanadır

Son durak, son ilahi ferman bizden yanadır

Dünya düşman olsa da, iman bizden yanadır

link

Not: Cemaat diyerek genelleme yapmak pek iyi olmaz kanımca.

0|2
    0|1
    • Taraflar çok net bir zarar görmüyorum bu genelleme de

• Cemaat diyince sokaktaki bakkal Hasan amca da üzerine alınıyor. Ak Parti'nin şu andaki kavgası üst yapılanmayla alakalı kanımca.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bugüne kadar kolkola dolaştılar da çıkarları ters düşünce ne biçim düşman oldular. İki tarafta iğrenç ama erdoğan kadar olamaz hiçbirşey.

0|0
    0|1
  • akp yıllarca sırtını cemaate dayadı cemaatten çok oy topladı erbakan aksine cemaatle işbirliği yapmazdı ama erdoğan bir nevi erbakana karsı gelere cemaatle samimi oldu dershanelerin kapatılması olayı cemaati bitirmek amacıyla yapılan bir plandı ve cemaatte buna hemen 17 aralık operasyonuyla karsılık verdi yani bu durum besle kargayı oysun gözünü gibi birşey 2 side birbirinden beter.akp yıllarca paralel devletin desteğini aldı oyları toplarken böyle demiyodu bir ters düşünce hemen paralel devlet darbe yapıyor.

0|0
    0|2
  • İki taraf da haksız ve komik, ikisi de olmasın baaşımızda

0|1
    0|1
  • siyaset ile din iç içe olmasın, mümkünse.

0|2
    0|1
  • Hiçbiri kesinlikle

0|1
    0|1
  • İkisi de değil. amaçlar aynı: güce sahip olmak

0|1
    0|1
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Bana 4 yil verin sizi dunya supergucu yapayim

0|0
    1|1
  • C: İkiside değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Akp seçilerek gelmiş bir partidir.Cemaat kimdir peki?Lideri Abd de bulunan,Türkiye de kilit mevkilere kendi adamlarını yerleştirmeyi hedef edinmiş,İslamın kurallarını değiştirmeye kalkan bir lider ve takipçileri.Eğer burada da cemaati savunan arkadaşlar varsa lütfen bulundukları cemaatin fikirlerini ve islami iyi araştırsınlar,Boşuna dinlerinden olmasınlar.

0|1
    0|0
  • İkisi de aynı şey. Ve ikisi de, değil bu ülkeyi yönetmeyi, bu ülkede barınmayı bile hak etmiyorlar.

www.siyasetmektebi.com/...r-a-anthony-quin-mi.html

0|0
    0|0
  • CHP yönetmesinde kim yönetirse yönetsin :)

3|2
    3|2
  • zamanında fem dershaneleri imajları zedelenmesin diye başörtü yasağına uymuş bir çok başı örtülü kızları dershanelerine almamıştı.Bunlar cemmat falan değil örgüt

1|0
    0|0
  • Neyin kafasını yaşıyorsunuz halk akpyi seçmedi mi ?Cemaat kim oluyor

Gerçi akpyi seçen halkın ıq seviyesi 70 i geçmez de neyse

1|1
    0|1
  • Camia haklıysa gelsin vatanında yaşasın niye gelmiyor önce onun cevabı bulunsun gelse çözülecek herşey :)

0|0
    0|0
  • Ceemat ve AKP bunca sene yan yana ayni yolda gidiyorlardi ve en büyük kankalardi.

Sonra ayrildilar.

Zayif zihniyetler bu olayin sadece Dershaneler sayesinde basladigini saniyorlar.

Mesele Para meselesi, güc meselesi. AKP ve Ceemat ayni pislik, farklari yok. Simdi aralarinda para ve güc kavgasi basladi ve birbirlerini yiyorlar.

Ikiside yok olmali.

1|0
    0|2
  • M,ümkünse cemaat yönetmesin bizahmet. iran gibi olmayalım sonra mk.

0|0
    0|0
  • Mümkünse hiç biri olmasın

2|2
    1|1
  • İki tarafta psikopatça görüşlere sahipler. Kısa süre önce hocam efendim diyolardı birbirlerine. Şimdi birbirlerini devletin içinde oluşmuş gizli örgüt diye suçluyorlar. Halbuki zaten bu örgütün oluşmasında en büyük yardımı tayyip yaptı

0|0
    0|0
  • Siyaset yapacaksa gelir parti kurar seçimlere katılır..

0|0
    0|0
  • Akp, cemaate düzenbaz diyor. Cemaat de Akp'ye. Bence ikisi de haklı.

1|1
    0|3
  • tayyip baskan taktı kafaya interneti bile sansurledi cemaati bitirme pesinde

cemaat boş durmuyor tabi chp ile anlasmalar yapıyor

sarıgul durmadan nur cemaatlerine ziyaretler yapıyor.

akp geri adım atarsa nur cemaati kazanır

0|0
    0|0
  • ben haklıyım

0|0
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan <3 AKP <3

1|0
    1|1
  • İkiside değil

0|0
    0|0