Hangi siyasi partiyi destekliyorsunuz ?

arkadaşlar hangi partiye oy veriyorsunuz ve niçin o parti oy vermenizde ki amaç nedir ?

0|0
1019

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• desteklediğim bir parti marti yok parti diyince aklıma eğlence geliyo sadece. :)) ama tabiki tek bir önder var o da Mustafa Kemal Atütürk. Kemalizm, cunhuriyetçilik, tam bağımsız Türkiye, ileriye dönük çağdaş, egemenliğin halka ait olmado gibi ilkeleri kendine vizyon ve misyon edinmiş birileri varsa o partiye oyumu kullanırım

1|1
    1|0
  • Genç,yırtıcı,dinamik,karizmatik kadrosuyla link

0|0
    0|0
  • Ben veremiyorum gerçi ama verebilsem akp ye verirdim nedeni ise en iyi siyasetci şu an erdoğan ...bana kemal kılıçdaroğlu demeyin adamı televizyonda kaç kere yerin dibine sokup çıkardılar adam hiç bişey yapamaz ülkenin başında bir b*k yamapaz boş konuşuyo ha bahceli de aynı boş konuşuyo geriye tek erdoğan kalıyo

2|0
    1|2
  • 0|0
    0|0
  • Akp

2|2
    3|2
  • İstihareye yatacam... Hangisine ondan sonra karar verecem...

1|0
    0|0
  • CHP :) Çare ve gelecek Sarıgül :)..

1|2
    1|0
  • Kazanacak olan parti yani AKP

2|1
    2|2
  • oy verirken ırkçı ve din düşmanı partileri tercih etmiyorum. baktığımda elimde Akparti kalıyor.

1|0
    0|2
  • oy verecek parti göremiyorum ki ben. sen görebiliyor musun?!

0|0
    0|0
  • akp lambayı söndürmeyecez.

2|1
    3|3
  • ecevitin mitinginde olduğu gibi düzen değişiyor düzülen hep aynı... hangisi gelirse gelsin...

0|0
    0|0
  • CHPliyim, din sömürüsü yapılmıyor bana göre

1|1
    2|2
    • Akp din somurusu yapiyorda onlarda akp yii somuruyooo hehuhehu:))

• CHP

0|0
    0|0
  • akp

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı bokun laciverti oy kullanmıcam

0|0
    0|0
  • arkadaşım ben kendi adıma konuşuyum normalde mhp liyim kuralım turam herşeyim ülkücül üzerine ama devlet bahceliyi sevmiyorum bu ülkeyi yönetebileceğini düşünmüyorum genel olarak bakıyorum hiç kimse yok oy hakedecek hepsi birbirinden kötü ama yapacak bişeyde oy mecbur kullanılacak mecburiyetten kötüler arasında iyisini arıyoruz bana görede diğerlerine göre ak parti biraz ağır basıyo

1|0
    1|1
  • OSMAN PASANIN ONDERLIGINDE HAK VE ESITLIK PARTISI (HEPAR)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Chp vericem çnkü ona vermek istiyorum herhangi bir nedeni yok.

1|2
    2|0
  • hiçbirini desteklemiyorum

0|2
    0|0
  • Milliyetçi Hareket Partisi.

0|2
    1|1
  • Durmak yok; yola devam!

2|2
    1|2
    • git git nereye kadar

• allah belanızı versin sizin hırsız adam belgeleriyle ortada Bal tutan parmağını yalar diyorsunuz gevşekler Millet arı gibi çalışsın o da onun balını yesin Parmağınızı yalamayın o zaman gelin benimkini yalayın İşte o zaman anlarsınız pahabiçilemez olduğunu ayrıca aydınlanırsınız ;)

• Sizin deyiminizle caldik yedik ictik ama sizin gibi hakaret edip,bir baskalari gibi beddua etmedikk

• Ak parti herzaman tercihim.

2|2
    1|2
  • CHP.

1|2
    1|0
  • Cumhuriyet Halk Partisi.

1|2
    3|0
  • HEPAR

0|0
    0|0