Ingilizce öğrenmek tavsiyeler

Üniversite öğrencisiyim ingilizce öğrenmek zorundayım seviyem preindermediate kursa gitmeden yaza kada upper seviyesine nasıl gelebilirimcevaplayan herkese +1

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence destek olmadanda yaparsın sadece meraklı ol biraz istekli ol yani. Altyazılı film ve dizi çok izle zamanının bol olması lazım birazda. Ben kendi kendime öğrendim diyebilirim ama çok uğraştım bunun için ilk önce bir filmi türkçe altyazılı izliyodum daha sonra aynı filmi türkçe altyazılı değilde ingilizce altyazılı izliyodum anlamadıgım kelimeleri sözlükten çeviriyodum daha sonra altyazısız anlamaya çalışıyodum. Bu şekilde baya ilerlettim. Kendi kendine öğrenmek istersen böyle yapabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link

bir link daha verecektim ama site açılmadı veriyim yine de ara da bir bak

link

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • kursa gitmeden bunu yapman zor ingilizce konusabileceğin stelere takıl yabancı arkadaşlar edin konuşarak daha hızlı geliştirebilirsin

1|0
    0|0
  • valla ingilizce kitaplar filmler izle sözlükten kelimeler öğren bol bol konuş

1|0
    0|0
  • zamanın varsa yurt dışının sana çok iyi faydası olur zamanın yoksa kursa gitmeden çok zor malesef..

1|0
    0|0
  • alt yazısız shemaless izle :D ben öyle kaptım ingilizceyi

1|0
    0|0
  • ben pireinter bile diyemiyorum o derece vasatım -.-

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Destek olmadan oldursen yapamazsin

ingilizce ana dili olan bir erkek arkadas bul surekli yabanci kanal izle ama bu kadar kisa suredede bu kadar buyuk bir gelisme olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...