Serdar Ortaç 'ın yaptığı müzik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar Serdar Ortaç belki bir kaç yıl öncesine kadar iyi besteler yapıyordu fakat gelin görün ki yaptığı şarkılar o kadar sıradanlaştı ki her şarkıda aynı melodileri aynı sözleri duyar gibiyim siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• onu bunu anlamam ama bildiğim bir şey var sezonluk güzel şarkı yazıyor bi, sezon dinleniyor bidaha araki bulasın :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Her, ama her video klibinde mutlaka 5-10 hatun kullanmak zorunda mı!? Yani artık gına geldi. Bir kere de solo takıl be adam. :)

0|0
    0|0
  • Serdar Ortaç şarkı yapıyosa yaz geliyo demektir :) Birde bütün şarkılarındaki ritim hep aynı.Pop dinleyen biri değilim ama Serdarı severim :)

0|0
    0|0
  • İlk çıktığında sevmedim; sesi kadın sesi gibiydi. Sonrasında da beğenmedim, hala beğenmiyorum. Another Brick in the Wall'un da canına okuduktan sonra iyice uzaktır artık benden...

0|0
    0|0
  • kendisine copy paste i en iyi kullanan popcu odulu verilsin, tum sarkilarin altyapilari da sozleri de hafif makyaji farklilasmis halde nasil ayni olur gosteriyor kendisi

0|0
    0|0
  • harika

0|0
    0|0
  • Bütün ruhsal durum hallerinde dinlenebilir.kafa şişirmez.Eğlendirir ve hüzünlendirir.

0|0
    0|0
  • onu yaptığına müzik mi diyoruz bi de :=

0|0
    0|0
  • Tabaktaki kuruyemiş gibi tüketilecek zevkli çerezler.Saklanınca bayatlıyor sonradan lezzetli olmuyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biyolojik silah

* 200000 serdar ortaç üretip tüm dünyaya ihraç etmek ( bknz : link )

0|0
    0|0
  • Hiç ama hiç beğenmediğim bir adamdır kendisi. Bence ne şarkı söylesin ne de şarkı yapsın...

0|0
    0|0
  • piyasa şarkısı yapıyor tutuyorda açıkçası ben çok dinlemem clup müzikleri seviyorum. Arada dinlerim Türkçe pop. Benim müziğim hareketli olmalı

0|0
    0|0
  • arkadasım onunla evlenmek istiyor öyle demeyin ama

(evet ben bile kahkahalarla gülmüştüm)

şu an arkadasım yan odada bunu yazdıgımı bilirse beni gebertir

0|0
    0|0
Yükleniyor...