Bekar bir insan olarak bebek dergileri okumak değişik mi?

Ne bileyim ben mesela sürekli moda dergileri okumaktan bıktım. Hep aynı şeyler ilgi çekicek hiç birşey yok.. Benim ilgimi daha çok bebeklerle ilgili olan şeyler çekiyor.. Çok mu tuhaf? İnsanlar daha bekarsın bunlar için erken diyorlar sinirimi bozuyorlar. Erken olsa noluyor sanki?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bence erken degil. Evlenecek yas manasinda demiyorum. Bebek bakimi ve gelisimi hakkinda surekli takip etmen gerekiyor yeni seyler bilmek onemlidir. Yeri gelir baskalarina da akil hatta faydan olur :) .

Etrafindakiler cok sig ve duz mantikla yaklasiyor.

Moda adi ustunde surekli takip etmelisin ve anlami ortalama bir yil veya sezondur.

Ama bebekler ile ilgili seyler herzaman degerlidir.

Velhasil dert etme . Mumkunse o lafi edenlerin cocuklari hakkinda yanlis seyler biliyorlarsa dogrusunu tatli dille izah edersen o tip insanlari gucendirmis olursun ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence bu normal bir şey ve yakınlarımda böyle birisi olsa bu davranışı hoşuma giderdi. Ben bir erkek olarak yaşım erken olmasına rağmen o dergileri elime geçtikçe okuyorum. Hatta ara sıra internetten de araştırdığım şeyler oluyor. Bence bunun nedeni biraz merak ve o konuda bilgi sahibi olma isteği. Ben de bilgim olsun, ileride eşim olacak kişiye yardımcı olabileyim, o zorluk çekmesin, benim de bilgim olsun ki yanlış bir şey yapmayayım diye araştırıyorum.

Bence gayet normal ve bu güzel bir şey, kendini hiç boşa 'garip miyim ya' diye düşünüp üzme :)

0|0
    0|0
  • Bilginin erkeni olmaz zamanı geçiyor acele et olur. Ama şu da var insanlar bazı konuları daha iyi ve doğru yorumlaması için zaman gerekebilir. Önden okursun ne derece aklında kalır bunun ne kadarı doğru olarak kalır bilinmez. Ama bu bilgilere sahip oldukça kendini mutlu hissediyorsan severek okuyorsan diğerleri kimin umurunda gelecek ay ki sayıyı almayı unutma :)).

0|0
    0|0
  • evet ya moda dergileri ve şu fırsatlarla dolu avon kataloğu saçmalıkları siz kızların aklını başından alıyor,bence ilerde işine yarayacak daha faydalı bilgiler edineceğin bu tarz şeyler daha faydalı.

0|0
    0|0
  • yani ne alaka allah allah ne istersen onu okursun bence cok tatlisin onlari okuyorsun ya hayal ediyorumşu anhehe sen onlari bos ver aynen dedigin gibi modada ne yaziyorki su yeni cikti bu yeni cikti su marka bu marka ama bebeklerle alakali cok okuncak sey var ve bu hayatinda sana yardimci olacak seyler moda dergileri degil ;)

0|0
    0|0
  • Eyvah Eyvah 3'de ki bebek çok datlu yahu :) Aklıma o geldi.

Hiç yani... Sen bakma onlara

1|0
    0|0
  • şimdiden annelik provalarına başlamışsın işte:)))

0|0
    0|0
  • Bebeği sewmenin yasi mu olur ya hu ? Deseydin onlara

0|0
    0|0
  • başka insanların sözleri senin sinirini bozabiliyorsa ben yardım edemem sana

0|0
    0|0
  • bence güzel birşey en azından bilgilenirsin ilerde zorluk çekmezsin

0|0
    0|0
  • okuda ne okursan oku okumak iyidir...

lol

0|0
    0|0
  • İnsanlar neden sürekli yaptıkları şeyi sorgular anlamam (:

0|0
    0|0
  • annelik içgüdün tavan yapmış senden sağlam ev hanımı olur

0|0
    0|0
  • Ben de otobüste giderken bebek belgeseli izledim yeni:)

0|0
    0|0
  • ben de tek taş ve beyaz eşyayı aldım hacı iş kaçırıyoz :DD

0|0
    0|0
  • o bahsettiğin okumakla olmuyor diyen kişi doğru söylemiş :D

0|0
    0|0
  • Bence bir zararı olmaz elbette Allah izin verirse anne olacaksın o duyguyu yaşayacaksın bunları önceden bilmek bence daha mantıklı ilerde zorluk çekmezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• tuhaf değil. merak ediyorsan okumalısın

1|0
    0|0
  • Tuhaf değil güzel oluyor bilinçleniyor insan. Bende dergi değil ama forumlarda okuduklarımla nerdeyse çocuk doğuracak kadar bilgi edindim :D

0|0
    0|0
  • Bende mesela çocuk yetiştirmek,annelik ile ilgili kitaplar okuyorum :) Bazılarına tuhaf geliyor olabilir ama kişilik meselesi bu.En azından bilgili şeyler okuyorum :)

0|0
    0|0
  • İnsanların ne dediğini takmamalısın onların isteğine göre yaşıyacak değilsin,istediğine bakmak,istediğini almak için millete sorucak halin yok. :) Ben de gidiyorum bebek mağazalarını dolaşıyorum,çok hoşuma gidiyor bakmak. Yani tuhaf bir durum yok bence :)

0|0
    0|0
  • evlenme gibi bir durum gundemde olmadigi halde hep gelinliklere, yuzuklere, gelin sacina, Nisan kiyafetine, dugun salonu dekarasyonlarina bakiyorum. cok seviyorum cunku. evlensem bile evlendikten sonra bile bakarim. cok seviyorum cunku

0|0
    0|0
  • face de bebek sitelerini takip ettiğim için kendimden utanmıyorum.geleceğe yatırım ciciş.

0|0
    0|0
  • Değişik değil sevimli.

0|0
    0|0
  • ne güzel işte simdiden hayata gardını alıyorsun.

0|0
    0|0
  • bence normal bişey

0|0
    0|0
  • yoo herkesin ilgi alanı farklıdır onlara ne ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...