Bu sitede ne kadar ataist var?

Bu sitede ne kadar ataist var.Sorum su.Kainat nasil olustu.?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 12

• Bidolu

0|0
    0|1
  • BigBang teorisine bak.Higgs Bozonu'na bak.Kainat nasıl oluştu gör.Bunun için ateist olmaya gerek yok.

Peace ^^ brother.

0|2
    0|1
    • tesekkurlet bakacam kardes

• Sen de yazım kuralları hakkında bir şey bilmiyorsun."Hiç bir" değil,doğrusu "hiçbir"dir.Ben Higgs Bozonu'nu pek bilmiyordum ama evrenin oluşumuyla bir bağlantısı olduğun hatırlıyorum öncelerden.Baktım,tam olarak öyle değilmiş.Benim hatam..

• 1500 sene evvel peygamber efendimize imen kiyabi okuyomusunz. Ne diyor bak. "Biz evreni genisletmekteyiz... siz boslukta sallanmaktasiniz... hz Ali ne demis." Allah seni vicuduna onca alemi yuklemisken sen hala kendini kucukmu goruyorsun. Virusler bakteriler proteinler vs. Bumlar hep canli ve baska alem... mevlana me demiş." Her zerre icinde gunasler tasir.(otomlardan bahsediyo. Atomun yapisinq bakin.) Eger o gunesleri iki ye ayirirsaniz iki tarafta güneş ortada gunesler gorursunuz tuzbuz olur her yer isiltisindan" atom bombasinin yapisini soylemis. Bu adam nerden gordu bunu. Iste adam ermiş. Siz okulda ogrendiklerinizi burada konusun. Buna birebir seytanin fikrini guden beyinsizlik diyorm!!!

• Ataist değil o ateist.

0|0
    1|2
  • bu zihniyete göre %50 ateist link

0|0
    0|1
  • adamj

1 Xper (18-24)

ŞimdiŞikayet

1500 sene evvel peygamber efendimize imen kiyabi okuyomusunz. Ne diyor bak. "Biz evreni genisletmekteyiz... siz boslukta sallanmaktasiniz... hz Ali ne demis." Allah seni vicuduna onca alemi yuklemisken sen hala kendini kucukmu goruyorsun. Virusler bakteriler proteinler vs. Bumlar hep canli ve baska alem... mevlana me demiş." Her zerre icinde gunasler tasir.(otomlardan bahsediyo. Atomun yapisinq bakin.) Eger o gunesleri iki ye ayirirsaniz iki tarafta güneş ortada gunesler gorursunuz tuzbuz olur her yer isiltisindan" atom bombasinin yapisini soylemis. Bu adam nerden gordu bunu. Iste adam ermiş. Siz okulda ogrendiklerinizi burada konusun. Buna birebir seytanin fikrini guden beyinsizlik diyorm!!!

0|0
    0|0
  • Ataist değil o Ateist

0|0
    1|2
  • Bu sitede ataist olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|1
  • Bu sitedekiler kahvehaneden mi yazıyor diye düşünmüyor değilim

0|0
    0|0
  • zerdüştüm panpa kurtarmaz mı